Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • carl18

    addikt

    válasz ®abstract® #14501 üzenetére

    "bejáratás előtt ennyi pénzért világbajnok 😎" ????
    Biztos vagy te ebben? :Y
    Unokaöcsém Evolveo hangszóróját kölcsön tudom kérni, még vakon is biztos vagyok nem ellenfél számára ez a XIaomi.
    EVOLVEO ARMOR POWER 6A Sound test. W-King D8 Mini alternative

    Az ilyen nettes teszt videókat azért nem szeretem, mert nincs benne lényeges teszt.
    Nincs viszonyitási alap, ráadásul semmi garancia arra a való életben is jó. :K

    #14506Doky1988
    Ha annyira számít a hordozhatóság, egy Sima Motion Boom pont a Xtreme 3 méretében játszik. Ha az véletlen rondának találod, már jött ki Dockin D Fine is 5.0 Bluetooth-val, de az nem feltélen az év üzlete, mert nem adnak mellé töltött. :C
    Az eredeti 4.0 Dockin frissitették és az új Feature hogy lemaradt az Töltö adapter."Vásárolj hozzá külön"

    Hát ez nem tudom hogy jött nekik, de mi értelme olyan hangszórót venni amit nem tudsz tölteni. Ez főként új vevőknek lehetne kellemetlen meglepetés kibontod örülsz, aztán meg pislogsz a töltő lemaradt. :DDD Így ez számomra sehogy se versenyképes.

    Amazon.De oldalon van rengeteg Xtreme 3 alternatíva.
    Motion Boom/Dockin D Fine/D FIne 2/W-King D8/D9/X10-1.
    Ezek már jelentősen ár alatt nyújthatnak JBL Xtreme színtű teljesítményt.
    Online rengeteg valós teszt van fent, Aztán a döntés a te kezedbe nyilván azt veszed ami számodra a legszimpatikusabb. :R

    Így jelentősen az Xtreme ára alatt ilyen hangszórók vannak.
    Jelenleg ezek azok a termékek amiért érdemes pénzt is adni.
    Meg úgy láttam neked számít hogy hordozhasd vagy hogy táskába is beférjen.

    [ Szerkesztve ]

    Hiába szúr, itt Ryzen a úr!

Új hozzászólás Aktív témák