- Bemutatkoztak a be quiet! Pure Power 13 M szériás tápjai
- Miért nem működik a 4K 60 Hz minden HDMI kábellel?
- AI-ra, játékra, mindenre kiváló lehet a Gigabyte új PC-je
- Hamarosan kapható a Razer új, kábelmentes töltéssel kecsegtető egérpadja
- A Fehér Házban marad a Starlink Trump és Musk rossz kapcsolata ellenére
-
PROHARDVER!
Új hozzászólás Aktív témák
-
csixy
addikt
válasz
B4ndiBuild3r #86162 üzenetére
Két dolog.
-Nézd meg a BIOS-ban , hogy nincs-e tiltva, vagy engedélyezve van-e.
-Az eszközkezelőben keress sárgával megjelölt eszközt és arra keress drivert, korábbi windows verziós drivert is elfogad a win11, ha nincs aktuálisabb. -
csixy
addikt
válasz
rita7107 #85876 üzenetére
Próbálj meg minden szükséges dolgot menteni a kingston A400-ról. Csinálj egy új Windows telepítőt. Ezután dobd ki a Kingston A400-at , tegyél be egy másik SSD-t, de nem A400-at!!!!!! Telepítsd újra a windowst, telepítéskor, mondd azt neki, hogy "Nincs kódom"" !! és minden jó lesz. Ha úgy lesz, ahogy mondtam, akkor az adatok helyre pakolása után két helyen fúrd át keresztben 12mm átmérőjű fúróval a Kingston A400-as SSD-det és add oda a gyerekeknek játszani!
-
csixy
addikt
válasz
RockHaRD #85860 üzenetére
Ha végképp nincs megoldás. akkor állítsd le a gépet. Húzd ki a tápkábelt. Párszor taposs rá az indító gombra, hogy felemészd a maradék energiát. Ezután távolíts el minden kívülről beledugott kütyüt és legalább öt másodpercig nyomjad az alaplapon a bios reset nyomógombot , vagy helyezd át annyi időre a resetelő jumpert. Ezután dugj rá egy vezetékes billentyűzetet, egy egeret is lehet vezetékeset. A lehető legegyszerűbb monitort, ljhetőleg VGA-t, vagy a DVI-t. Ezután dugd bele a tápkábelt és lehet, hogy egyből indulni akar és tapickold a BIOS-ba beengedő gombot, vagy az indítógomb után ugyanezt és Hajrá ! Állíts be mindent az igényeid szerint a BIOS-ban.
-
csixy
addikt
Sziasztzok!
Nem tudom, hogy HP desktop kérdéssel lehet-e ide jönni, de élő HP desktop topikot nem találtam. Szóval lett nekem egy HP Compaq Pro 6300 SFF pöpecz gépem. Kiporoltam , az 500gigás wd blu féltéglát kicseréltem egy 2,5-ös 1terás notebook HDD-re , került bele még egy 500gigás SiliconPower SATA SSD is, arra tettem a rendszereket, csak a második EFI partíció a HDD-re került, így békésen jól bootolható mindkét rendszer. Bennhagytan a DVD egységet is. A BIOS-t elkergettem a 3.08-as verzióig. 16 gigára bővítettem a RAM-ot. Barkácsoltam még egy tápkábelt egy másik 2 vagy 4 terás SSD-nek (itt lesz a családi archivum), hogy a negyedik SATA (ez épp eSATA) portot is ki tudjam használni. Szóval a kérdésem az, hogy a pentium procit egy i7 3770-es LGA1155-ös tokozású procira ki akarom cserélni, de ha egy i7 3770k procihoz jutok azt bele szabad e rakni?-mert az az eredeti dokumentációban nem szerepel. Később a pci express 16x slotba ha beletennék egy nvme illesztő kártyát, az adattárolóként működhetne-e, vagy a PCI miatt összevesznének az eSATA porttal? BIOS-t nem fogok moddolni kockáztatni , hogy a pci NVME bootolható legyen, de gondolom, hogy a win10, vagy a linux be fogja tudni brűgetni. Szóval ez az őskövület egy csoda ... és baromi stabil.
Új hozzászólás Aktív témák
Hirdetés
- www.LicencAruhaz.hu OLCSÓ & LEGÁLIS SZOFTVEREK 0-24 KÉZBESÍTÉSSEL - Windows - Office - ÖRÖK GARANCIA
- AKCIÓ! Gigabyte B85-HD3 B85 chipset alaplap garanciával hibátlan működéssel
- BESZÁMÍTÁS! 860W Fractal Design ION + 2 Platinum tápegység garanciával hibátlan működéssel
- Bomba ár! Lenovo ThinkPad T15 G1 - i5-10GEN I 16GB I 256GB SSD I 15,6" FHD Touch I Cam I W11 I Gari!
- BESZÁMÍTÁS! GIGABYTE AORUS MASTER RTX 3070 8GB GDDR6 videokártya garanciával hibátlan működéssel
Állásajánlatok
Cég: PC Trade Systems Kft.
Város: Szeged
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest