Hirdetés

Aktív témák

  • old gray

    addikt

    válasz Abu85 #8111 üzenetére

    A game normálisan indul, 100Hz a monitor frekije, 100fps-re van beállítva a game is. Grafikailag le van butítva, nem szeretem ha a látvány a játszhatóság rovására megy. Framerate smoothing és v-sync kikapcsolva. Ez megy is egy darabig, a minimum fps néha leesik 80-90re de ez még nem gond. Aztán az fps-szám az egyik pillanatról leesik a másikra (~30-40re) illetve mintha laggolnék, a kép szaggatottá válik (nem "hagyományos" lag mert offline is van ez a jelenség). Ez addig így marad amíg újra nem indítom a játékot. 3féle catalystal próbáltam, mindig u.az a vége. 1 dologra gondoltam még: az ATT-re, hogy kavar v.mit a háttérben (catalyst AI esetleg vmi OSD sz.ság?...passz), de muszáj használnom t.illik a 4870 Toxic memóriája auto venti-szabályozás esetén akár 95-100fokig is felmelegszik. Érdekes módon az előző vgammal, egy EVGA 8800GTX-el semmi ilyen jellegű probléma nem volt. Lehet nem véletlenül van az nvidia logo a game elején? :U

    Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

Aktív témák