Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Májsztró #16546 üzenetére

    Te mit nem értesz? Ha a VGA-tesztek rendben lemennek, akkor a CPU a ludas, ergo valami nem stabil a rendszeredben, még ha nincs is húzva. Vagy alapra állított VGA-val rendben lefutnak a CPU-tesztek? Mert azon csodálkoznék.

    Dj Dekko!: Én leváltanám, árban kb. ugyanott vannak, csak használtan nem éri meg eladni a HD4870-et. "Sajnos" saját tapasztalatból beszélek, tehát pontosan tudom, hogy a HD5770 gyorsabb a HD4870-nél, ha mindegyiknek a max. tuningképességeit vesszük. Nem HD4890-ről volt szó. Haver AMD X2-es gépében csak CCC-ből túlhajtva (semmi VMod) minimálisan gyorsabb volt az 5770, mint nálam a HD4870 i7-tel, tehát az ennek ellentmondó "teszteknek" kb. annyira hiszek, mint a többi marhaságnak, amellyel érdekből akar valaki valamiről meggyőzni. :DDD A driverek hibái persze más lapra tartoznak, HD4-re jóval kiforrottabbak, mint HD5-re, némelyik gama pl. egyelőre el sem indul HD5-ös karin.

    dangerzone: El kellene felejteni azokat az idióta teszteket (meg akik csinálják őket). Alapból gyöngébb az 5770, ennyi az egész. Mindemellett sokkal jobban tuningolható, DX11-es, és az 1GB RAM-nak köszönhetően jobban teljesít ott, ahol a 4870 már elakad. Az én gépemben volt egy HD5750, na, az valamivel (mérhetően) lassabb volt a 4870-nél, de az is max. 2-3FPS egy újabb játékban.

    csdm: Ha Vmodolható 5770-et veszel (ASUS, MSI), akkor mindenképpen, azok verni fogják a VaporX-et is. Haver csak CCC-ből húzott, nem Vmodos HD5770-ese a 825/1050-en futó HD4870-emet verte meg, igaz, csak éppen hogy, ami FPS-ben nem látszik, viszont van DX11. MSI-t amúgy nem ajánlanék, de a Hawk-jukon a több fázis, a Vmod mellett még pöpec hűtés is van.

    lipi67: Hát én azon akadtam ki, amikor kiderült, hogy XP alatt mindig nagyobb feszt kért a proci annál, amit W7 alatt stabilra kiteszteltem. :W

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák