Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • this is life

    Ármester

    válasz Laci13 #36034 üzenetére

    Szerintem az n10-nel tamogatotsag teren nincs jobb valasztas, az appok 2 evi de szerintem joval tovabb is enni fognak rajta, nekem egy 2 magos samu van es szinte mindent elvisz amit ratelepitek. Az n10 meg boven 2-szer erosebb hw, fejlesztoi tab, igy ami tutti ,hogy a frissitesek 1-1.5 evig még jonnek ra, utana meg ott lesz az xda illetve a cm romok alternativanak. Amugy a droid ha jol van optimalizalva mar 2 magon is tokeletesen fut, mukodik , a 4 mag es tsai szerintem kicsit marketing szagu hogy legyen mivel eladni a termeket, meg aztan ha van ero a socban akkor nem kell annyira szenne optimalizalni sem az appokat sem a rendszert. Ezt amugy nagy altalanossagban ertem. N10 jo valasztas, de lehet akar az acer iconia a701 is a hw ugyanaz,vagy asus tf700 is ezek egy kategoria.. De tamogatas teren az n10 viszi szerintem a palmat...

    Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

  • z0d1AK

    veterán

    válasz Laci13 #42091 üzenetére

    Egyértelmű, hogy a TF701T, hiszen jóval nagyobb felbontású kijelzője van (2560×1600 vs 1280×800), újabb processzora (Tegra 4 vs Exynos 4412), valamint amíg a Note 10.1 már több, mint egy éves, a Transformer Pad most jelent meg. Ha nem használnád a tollat, akkor nem sok minden szól a note mellett, azonban az ASUS esetleg egy billentyűzettel is vehető.

    Hozzákell viszont tenni, hogy nekem kevésbé tetszik a vastag káva ami az ASUS kijelzőjét öleli körbe, illetve én azért is csalódtam, mert a dokkoló háza műanyag lett, nem fém.

    Persze ha esetleg a Galaxy Note 10.1 (2014 Edition) verzióra gondoltál a Samsung alatt, akkor teljesen más a helyzet, akkor a válasz még nehezebb, komplikáltabb, mert nincs még hazai megjelenési ideje és ára az új Note 10.1-nek.

    | Nem én vagyok bezárva közétek. Ti vagytok összezárva velem. |

  • tjb007

    nagyúr

    válasz Laci13 #49178 üzenetére

    Kijelzőben nekem a Z2 jobban bejön annak ellenére, hogy a felbontása kisebb. A rendszer stabil, a frissítéssel meg se az ASUS, se a Sony nem szokott kapkodni.
    Én a Z2-t ajánlanám inkább, több a RAM, erősebb a processzor, plusz ott a vízállóság is (na meg a legtöbb helyen QX10-es jár mellé ajándékba, amire ha nincs szükséget eladhatod).
    Viszont ha jobban vonz a billentyűzet, akkor válaszd az ASUS-t.

    (#49182) ZeroZero

    ASUS MeMO Pad 10 (ME102A), Lenovo S6000L

    (#49184) fungeld

    Igen, ez a legjobb, amit itthon ennyi pénzért kapni lehet.

    (#49192) Axel007

    Samsung Galaxy Tab Pro 8.4 (nagyobb felbontású és magasabb fényerejű kijelző, erősebb processzor stb.)

    (#49193) Smile8822

    ASUS MeMO Pad HD 7, Prestigio MultiPad 4 Quantum 7.85, refurbished Nexus 7 (2012-es modell), WayteQ xTAB-79qci

    (#49194) Viktoár

    Ebben az árkategóriában nincs jobb. Egy hasonló tudású, de nagyobb kijelzős modellért meg legalább 20e forinttal többet kell fizetni.

    (#49196) naja

    Előbbi fehér, utóbbi pedig szürke, ami olyan majdnem fekete.

    (#49205) Gyuri27

    Alcatel Tab 8 HD

    (#49207) mnbtrew

    Olyan tablet, amit soha nem kell szervizbe vinni nem létezik :)
    Még egy iPad Air is elromolhat bármikor.
    Amúgy ez lenne a felhozatal: WayteQ xTAB 7X, ConCorde tab KRONOS IPS, Lenovo IdeaTab A3000, BeeX Mini Bee 3G

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák