Hirdetés
- Izmos kis "2 az 1-ben" MoDT alaplapot villantott a Minisforum
- Az Enermax tényleg nem viccel, ha az új tápjának garanciaidejéről van szó
- Egybegép lesz vagy ház? A Corsair sem tudja eldönteni.
- A Qwertykeys új klaviatúrái szépek, igényesek és sokrétűek
- Összement a mosásban az ASUS új VGA-inak PCI Express 5.0 csatlakozója
- TCL LCD és LED TV-k
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- Utánajártunk, hogy melyik memória mennyire drágulhat
- Androidos tablet topic
- És akkor a memóriapánik után beköszöntött a HDD-pánik
- Melyik tápegységet vegyem?
- Zeneszerkesztő és DJ topic
- Kiviszi a CES-re csúcskábelének prototípusát a HDMI LA
- Elkészült az SMIC 5 nm-es node-ja, de a kínaiaknak haszna nincs rajta
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. december
Új hozzászólás Aktív témák
-
Pantok
aktív tag
A probléma ottvan hogy ez nem választék, mert pl volt kezembe ilyen és valami eszméletlen kényelmetlennek találtam, ha utána azt nézem hogy ez 120ért vagy egy ipad2 kicsivel többért, könnyebb feladni az androidot mint az IPS panelt, gáz hogy ilyen hatalmas (mert ez biza hatalmas egy tabletért) összegnél járunk az első IPS nél, és még válogatni se lehet.
Különbség van a 20 as meg 120as tft között is, nagyrészt csak szar vs jó belátási szögekben, de az IPS más kategória, kb a legrosszabb is jobb a legjobb TNnél.Egyszerűen nem értem a logikát, amikor a TN paneleket "védi" az ember egy beszélgetésben monitor kérdésben, mindig az jön fel elsőnek hogy "úgyis csak egy pozícióbol nézem, abból meg a TN is szép és nem torzít (annyit)" ami részben igaz is, csak nem tabletekre, az a kezedben van és mindig más szögböl nézed, tehát nekem a logika azt diktálná hogy ide sokkal elöbb illene bevezetni az IPSt, és sokkal kevesebb létjogosultsága van a TNnek.
Akármennyire is nézem a harmadik tabletem is valami kínai "csoda" lesz, annyira elégedtlen vagyok ezekkel a "korrekt" gépekkel.
Ha már itt tartunk SmartQ Ten2-vel van tapasztalata valakinek? A linken épp mostanában dobták rá még az ingyen postát is, amivel marhára barátságos áron megy a dolog.
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- TCL LCD és LED TV-k
- Mesébe illő csodakábelt tervezett a GeForce-ok leégése ellen a Segotep?
- Hitelkártyák használata, hitelkártya visszatérítés
- sziku69: Fűzzük össze a szavakat :)
- Motoros topic
- Diablo IV
- Kecskemét és környéke adok-veszek-beszélgetek
- Energiaital topic
- Fotók, videók mobillal
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
- További aktív témák...
- Astro A50 4th Gen wireless + base station fejhallgató
- LG 32SQ700S-W - 32" VA Smart - 3840x2160 4K UHD - 62Hz 5ms - WebOS - Wifi + BT - USB-C - Hangszórók
- HIBÁTLAN iPhone 12 Pro Max 128GB Pacific Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, 100% Akksi, MS4011
- Shining3D EinScan Pro 2X 3D szkenner
- Honor Magic 7 Pro 512 Gb - AI Pro kamera, 6,8 120 Hz LTPO OLED, Snapdragon 8 Elite,3 hó gari!
Állásajánlatok
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi
Cég: ATW Internet Kft.
Város: Budapest
Dr.NX

