- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Vezetékes FEJhallgatók
- Papíron már készül a PCI Express 8.0
- Home server / házi szerver építése
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- Kormányok / autós szimulátorok topikja
- Házimozi belépő szinten
- Melyik tápegységet vegyem?
- Házimozi haladó szinten
Hirdetés
-
PROHARDVER!
▼▼▼ ANDROIDOS TABLETEK ▼▼▼
(A további hasznos tudnivalókért és az ajánlott modellek listájáért kattints az Összefoglaló kinyitása feliratra!)
Utolsó frissítés: 2025. augusztus
Új hozzászólás Aktív témák
-
mycso
veterán
válasz
sz.zoli25 #13637 üzenetére
Hali, gondolom magyarországi galaxy tabról van szó, és bár nem írod, gyanítom a P1000-es modellről (vagy p1010).
A legfrissebb hivatalos Magyarországon kiadott rom, valamelyik 2.2.x, amit tavaly valamikor kora tavasszal adtak ki rá, tehát a KIES-el nem is fogod tudni frissíteni. (mert már gondolom ez van rajta, vagy max erre frissülne, ha a Mankó által írt driver probléma állna fenn)Viszont Európa több országában hivatalosan is kiadásra került tavaly tavasszal a GB 2.3.3 és télen a 2.3.6, amik természetesen ODIN segítségével rátehetőek a tabra és a 100%-os Magyar lokalizációt is tartalmazzák. (bár garanciális ügyintézésnél, gondolom feltétel az eredeti, gyári rom, tehát a mi esetünkben a tiéden is lévő 2.2.x, ezt csak azért írom, hogy ennek tudatában cselekedj)
Honeycomb (3.2) és ICS (4.0) hivatalosan nem lesz hozzá, viszont már vannak nagyon jól működő/használható ICS portok.Egyébként P1000/P1010 romok + a hozzájuk tartozó leírások: [link]
(#13636) peterkeT: Egyik kollégám vett pont a napokban egy ilyen ketyerét, neki tökéletesen működik a wifi net elérés, bár neki valami egyszerű tp-link routere van. (ami nekem furi a kezdőképernyő dpi beállítása, picit furin néz ki pl. a tálca...)
Szüleimnél, a már általad is említett T-Home-os szörnyszülemény(router van), ott eddig nekem mindegyik androidos, készülékem működött hiba nélkül.
Illetve olyan probléma szokott előfordulni, hogyha túl sok a csatlakoztatott (aktív) készülék, akkor én pl. már nem tudok felcsatlakozni.
Illetve ami még jellemző, ha a net sávszélességének egésze/majdnem egésze le van foglalva, akkor wifin nem tudok kapcsolódni a routerhez. (ezek csak tippek, én eddig ilyen problémákkal futottam össze, hátha segít neked is)
Új hozzászólás Aktív témák
- Mielőtt kérdeznél, olvasd el a téma összefoglalót!
- A warez minden formában tiltott!
- Alkalmazást keresel? Ide kattints!
- Samsung Galaxy Z Fold7 - ezt vártuk, de…
- Samsung Galaxy A54 - türelemjáték
- sziku69: Szólánc.
- Milyen autót vegyek?
- Samsung Galaxy Watch (Tizen és Wear OS) ingyenes számlapok, kupon kódok
- Milyen okostelefont vegyek?
- Jogász topic
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Amlogic S905, S912 processzoros készülékek
- Vezetékes FEJhallgatók
- További aktív témák...
- iPad Pro 12.9" 4.Gen 2020 1TB Space Gray Wifi cellular, Garanciával, üzletből
- Apple iPad Pro 11 (2021) (használt, Független, 128 GB, 8 GB RAM, ezüst)
- MacSzerez.com - iPad Air M1 / 5. generáció / 64GB / Wifi / Pink / Garancia!
- Honor Pad X9 / 4GB RAM 128 GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- Galaxy Tab S10+ 5g és Gyári Smart Folio keyboard Samsung vásárlás
- HIBÁTLAN iPhone 14 128GB Midnight -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3016, 98% Akkumulátor
- Újra Akcióban!!! Ducky One 2 Mini és SF billentyűzetek a bolti ár töredékéért! Számla+Gari
- Apple iPhone 8 64GB, Kártyafüggetlen, 1 Év Garanciával
- AKCIÓ! AMD Ryzen 7 3800X 8mag 16szál processzor garanciával hibátlan működéssel
- Bomba Ár! Dell Latitude 3190 - Intel N4120 I 4GB I 64GB SSD I 11,6" HD I Cam I W11 I Garancia!
Állásajánlatok
Cég: FOTC
Város: Budapest