Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Beni2360

    félisten

    válasz axlfsi #93670 üzenetére

    Az első variaciom egy 5V-s USB-s venti volt es így az eredeti felallasban csak a lemez hő elvezeteseben valtoztatva simán jo volt. Nem erintkezett rendesen. Thermo padot kellet cserelni. Mivel unbol6fellangolt a hűtési téma megcsinaltam passzív hutessel. Igaz en anno vettem egy tubus hővezető ragasztos pasztát es a fejjel lefelé is megtartja.
    Tehát proci-paszta-pad-paszta-es mivel kiemelkedik a borda már mehet nagyobb méret rá. En kivagtam az alját mivel magasabb volt a réz borda es befedtem egy alaplapi alsó rögzítő réz lappal. Azt meg a telok kijelzőjenek rogzitőjéhez használt ragasztojaval rogzitettem.

    [ Szerkesztve ]

    Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

  • ®abstract®

    őstag

    válasz axlfsi #93670 üzenetére

    # aldebaran

    a helyzet az,hogy ezek a kínai tv boxok eleve nagyon rosszul vannak megtervezve a hűtés, melegedés probléma miatt 🤔
    amelyik modellekben a soc ráadásul meg is van fordítva az xtra fosch!
    használat közben a soc termeli a meleget-izzad & be van zárva egy pici műanyag dobozba. mindenképpen úgy tud langyosan működni egy tv box ha távozni tud belőle a meleg-ez csak felfelé tud megtörténni.
    az,hogy a tv boxok alján van szellőző rés vagy lyukak az kb olyan,mintha adunk a xarnak 1 pofont!

    nagyobb méretű hűtőborda elegendő,nem indokolt aktiv hűtés ilyen pici doboznak,mert minek sipoljon?

    szerintem 1 szerűen meg lehetne oldani a hő távozását,hogyha a tv boxunk tetejét kivagjuk ahol a hűtő borda látható & rá applikalunk mesh hálót= ez kulturált megjelenést mutat szerintem :K
    gyártóknak is ilyen megoldást kéne alkalmazni napjainkban.

    [ Szerkesztve ]

    Szavahihetőség manapság ritka kincs.

Új hozzászólás Aktív témák