- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Apple asztali gépek
- Végleges a HDMI 2.2-es verziója
- Mini-ITX
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- A látszat ellenére helyesen működik az NVIDIA-féle Resizable BAR implementáció
- Milyen TV-t vegyek?
Új hozzászólás Aktív témák
-
Petykemano
veterán
igazából nem az a baj, hogy ne lenne igaz, csak a jelenen mit sem segít. Ez pont ugyanaz a vita, mint ami a többmagos processzorok megjelenésekor volt. Ha valaki túl korán lépte meg, akkor a tesztekben és az aktuális ST alkalmazásokban elvérzett, mert 1 mag alacsonyabb órajelen pörgött, mint a tényleg egymagos. MT alkalmazás meg még hírmondóban sem volt. S persze végül igaza volt, aki a több mag felé lépett, s talán még elégedett is volt végül, aki megvette az akkor még teljesítményéhez képest esetleg drágább neotechnológiát. De ez már marketing, meg stratégiai célzás. Ez jellemzően az AMD-nek nem jön össze.
Ahová ki akarok lyukadni: egyáltalán nem lepődnék meg, ha a Fury 1 év múlva (mikor már DX12-es játékokkal tesztelnek, meg elterjedt, és magunk mögött hagytuk már a DX11-et és azok, akik azt mondják, hogy de a kis stúdiók még mindig DX9-ben fejlesztenek már csak egy alig hallható kisebbség) 20-30-40%-ot ver nem csak esetenként, hanem általánosságban a 980Ti-re, vagy akár a TX-re.
Azon viszont nagyon csodálkoznék, ha egy ilyen előny az AMD javára piaci részesedés visszaszerzésre és profitszedésre lehetőséget adó hosszabb időszakra tartóssá válna.
Hiába tűnik technológiai szempontból innovációs éllovasnak és hiába van esetleg technológiai értelemben lépéselőnyben, piaci versenystratégia tekintetében folyton lépéshátrányba kerül.
Új hozzászólás Aktív témák
A topikban az OFF és minden egyéb, nem a témához kapcsolódó hozzászólás gyártása TILOS!
Megbízhatatlan oldalakat ahol nem mérnek (pl gamegpu) ne linkeljetek.
- Sütés, főzés és konyhai praktikák
- Kodi és kiegészítői magyar nyelvű online tartalmakhoz (Linux, Windows)
- AMD vs. INTEL vs. NVIDIA
- Bambu Lab 3D nyomtatók
- Nem fogy a Galaxy S25 Edge?
- Vezetékes FEJhallgatók
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 7***(X) "Zen 4" (AM5)
- Autós topik
- Anglia - élmények, tapasztalatok
- Nagyrobogósok baráti topikja
- További aktív témák...
- BESZÁMÍTÁS! MSI Z370 i5 9500 16GB DDR4 512GB SSD RX6600 8GB Cooler Master MB510L Chieftec 500W
- BESZÁMÍTÁS! Sony PlayStation 4 PRO 1TB SSD fekete játékkonzol extra játékokkal garanciával hibátlan
- Macbook White 13" unibody
- Azonnali készpénzes Microsoft XBOX Series S és Series X felvásárlás személyesen/csomagküldéssel
- Álmodozol egy erősebb gamer élményről? Kamatmentes rèszletre is!
Állásajánlatok
Cég: Promenade Publishing House Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest