Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • speed3456

    aktív tag

    válasz wesen #7013 üzenetére

    Hali!

    Én is szorakoztam a 2 monitoros eyefinityvel. Nekem 2 db LCD-m van de teljesen különböző a kettő. Az egyiken csak VGA csati van a másikon VGA és DVI is. Na szoval ha mind a 2 őt DVI to VGA átalakítoval nyomtam a kariba akkor az eyefinity egyáltalán nem ment. Szoval 2 monitornál szükség van egy olyan moncsira amelyikbe be van építve a DVI csatlakozo és nem kell hozzá átalakíto. A másik lehet VGA-s de sajna az egyiknek muszáj DVI-s nek lennie alapbol. Én ezt tapasztaltam. Remélem tudtam segíteni.

    Szoval egy az eyefinity csak úgy műkdik ha 1 VGA-s 1 DVI-s (a 3 ik meg természetesen Display portos) vagy DVI-s és DVI-s monitorok vannak rákötve.

    Ja és a felbontás nem számít mert alapbbol az eyefinity a legnagyobb felbontáshoz áll be amit bír a nagyobb moncsi. De ha az az elsődleges(Bal oldali) akkor át lehet állíani a csatalisztben a felbontást kissebre. Sőt még azt is beállíthatod ha az egyik moncsi wide a másik 5:4 es hogy az 5:4 esen középen jelenjen meg pont akkora méretben mint a wide. Én így toltam a dirt2őt és a GTA IV-et is.

    [ Szerkesztve ]

    PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

Új hozzászólás Aktív témák