Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BeZol

    őstag

    válasz SzlobiG #8066 üzenetére

    Akkor add el a kártyát és nézz egy másikat.
    Nálam ref 6800 cw-zett mint az állat (zárt gépházból is vonyított mint az állat), aki megvette nála semmi.
    Gigabyte aourus 6800 XT nálam semmi, aki megvette nála cw mint az állat.
    Ref 6900 XT nálam semmi és gondolom aki megvette nála is semmi, különben írt volna.
    A sapphire nitro+ 6800 XT minimál cw volt, de 2-3 hét után fele/negyed hangerőre halkult, viszont már amikor először beraktam akkor sem lehetett kihallani zárt gépházból!

    Én ezeket a cw hangerőket mindig nyitott gépház mellett "füleltem", de a ref 6800-as nálam zárt gépházas tesztnél is elviselhetetlen kategória volt.

    A lényeg, hogy kártyafüggő, a mostanid nem csipázza a rendszeredet.
    Kis türelemmel 1:1-ben tudod egy másikra cserélni ami talán már megfelel a rendszerednek.
    Ez sajnos ilyen lutri, ezért jobb boltból rendelni 14 napos elállási idővel, mert akkor visszaviszed és elhozol egy másikat, ami talán nem csinálja.

    És akkor még nem beszéltünk a szilikonlottóról, mert pl. nem mindegyik kártya tudja a 2150MHz Fast Timing memóriaszintet, és maga a gpu-chip-ek sem feltétlen tudnak pl. egy Time Spy esetén 2500MHz környékénél többet (de játékban tudhatnak 2600-2650MHz-et ennek ellenére, kérdés a terhelés mértéke).

Új hozzászólás Aktív témák