Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • S_x96x_S

    őstag

    válasz Petykemano #617 üzenetére

    >Guess Ryzen 3700X & 3600X Cinebench score contest

    Remélem nem fake .. kell egy kicsit hütenem magamat... A végén még tiszta Apple-ös hype lesz még itt.

    Azt nem értem, hogy miért ér véget a verseny Dec14-én.
    - Korábbi bejelentés is lesz ? ( Az Intel -szokásos trolkkodásának a kivédése ? )
    - Vagy akkora várható, hogy kiszivárognak az igazi eredmények? ( mert elkezdik teriteni a chipeket? )
    Valószinű, hogy az utóbbi.
    Csak nem kezdenek el ilyen korán reklámozni valamit ... ( Habár léteznek paper launch-ök )

    Ha igaz - akkor se tudom, hogy a CES-en bejelentik ( hogy majd a következő félévben )
    vagy tényleg 1-2 héten belül kapható is lesz.

    Közben meg megy a vita, hogy mennyire valószínű AdoredTV állítása.
    mindenesetre kiáll a forrásáért - ( A MHz-re garanciát vállal , de az árakra nem, mert azok még változhatnak )
    A többi válaszait is érdemes átnézegetni.

    AdoredTV:"The problem with all these "too good to be true" posts is that AMD is right now analyzing them and coming to the conclusion that a price increase is justified. If I made a mistake in the video it was not pointing that out strongly - prices can change at any time, literally right up to launch and even afterwards.

    The specs won't change though and when the 3850X(A) lands at 4.3GHz/5.1GHz everybody will know I was given real information"

    [ Szerkesztve ]

    Mottó: "A verseny jó!"

Új hozzászólás Aktív témák