Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • belovary

    senior tag

    Szevasztok!

    Mivel értékelni képeket nem szeretnék ;] időm ugye meg nulla, ezért keveset képelek sajnos. Ma viszont munkába menet a hátamra dobtam a cumót, mondom hátha valami lesz amit gyorsba... :DDD
    Volt két szép madár, megálltam, futottam az erdő felé, de a végére akármennyire is ninja módjára közelítettem, a 135mm igencsak kevésnek bizonyult a képek visszanézése után. Kis hangyák lettek. Amúgy nagyon jól néztek ki, fekete fehér volt a tollazatuk, ilyen fajtát itt még sosem láttam. Aztán találtam egy érdekesebb témát, de kapkodnom kellett, így elég gyengére sikeredett a kompó, de azért dobom be, hogy érdemes visszamennem vagy sem. Van benne valami, vagy kuka. Nekem megtetszett, hogy egy régi merci tűzoltó autó otthagyva, kitéve, mögötte meg dől a füst, mellette a vasút, valahogy olyan tipikus apokalipszis... :DDD De a legdurvább, hogy miközben állítgatom a gépem, és közelítem a helyet, egy hatalmas repülő szelte ketté a kéményből kiáramló füstöt. Csodálkozásomat, és mérgességemet mert lemaradtam róla, pár perc múlva egy újabb repcsi szakította meg, na és erről is lemaradtam. Naná, hogy ezután meg nem jött abból az irányból. :DDD Na mindegy. Szóval tűzoltó autó... mondom belekomponálom ahogy a repcsi kettészeli a füstöt, lepukkant tűzoltó verda, király lesz. Ez így nem jött össze. Próbálkoztam a vonattal is, de az sem tuti. Aztán elbohóckodtam az egyik képpel, és tudom, hogy mindenkinek feláll a szőr a hátán az ilyenektől :D de gondoltam hátha valakinek bejön. Így is lett, de én nem vagyok oda ezekért a szelektív színezős dolgokért. Van amelyik képnek baromira jót tesz, főleg ha jól megvan csinálva, na de ez nem az lesz szerintem... na nem regélek itt. Itt vannak a képek, ja és ezek amolyan csitt-csatt bimm-bumm, szóval ha van benne valami, akkor visszamegyek, ha nem izgi, akkor kuka... ;)

    Ezzel semmit nem csináltam, csak hogy jobban látszódjon a helyszín...

    Próbáltam láttatni a gyárat is...

    Na ezzel meg játszottam picit, ne kövezzetek meg érte... ;)

Új hozzászólás Aktív témák