Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lacielvtárs

    nagyúr

    válasz Raymond #40467 üzenetére

    hát az nagyon hosszú lenne és nem tudom értelmesen leírni hogy mit csináltam, de igazából nem sok mindent állítgattam el, nem szokásom... inkább kérdezek, annyi történt hogy működött a wifi- majd fel tettem tölteni és közben monitort cseréltem.
    azt hittem a monitor felbontás miatt van a gond, de gondolom nem mert akkor nem menne kábelen sem.
    szóval ahogy mondod, monitor kilőve...
    majd többször próbáltam, wifin csatlakozik, a gépen az appon minden egyes újra indítás után be kellett kapcsolni az air funkciót, és utána már látta a szemüveg a gépem a hálózaton.
    csatlakozik, de a virtuális asztalnál egy nagy felkiáltó jel van, és amikor nem rámutatok a "lézer sugárral" eltűnik a kép és fekete képet látok, ha nincs ott a lézer sugár akkor van kép, de így nem tudom használni...
    ez a jelenség nincsen kábeles kapcsolattnál..
    a wifim egy asus u58 router, 5G hálózattal, a gép gigabites lan kapcsolattal csatlakozik a routerhez.
    ugyanazon hálózat, mert itthon minden switch módban van...
    nem tudom mi kell még, a konfig gondolom nem releváns, igaz szerintem elég hozzá, korábban írtam a konfigom, de ha kell újra megírom, rtx 3090, ryzen 3900 32 GB ram

    "Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

Új hozzászólás Aktív témák