Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    Kérdeznék valamit. Van egy Gnome téma amely alapértelmezett az Ultimate Edition 1.8 -ban, és sehol nincs fent az interneten, ezért ki szeretném valahogyan bányászni az UE 1.8 LiveDVD-ből. Nos odáig eljutottam, hogy VirtualBox-ban elindítottam LiveDVD-ként és kimentettem a téma fájljait innen:

    /usr/share/themes

    Bemásoltam root joggal Nautilus-szal a Ultimate Edition megfelelő mappájába. Ezután persze nem látszik a Téma választó menüben, mert gondolom kellene még valami xml vagy akármilyen beállítófájl is. A Gnome-nak ahogy láttam van vagy öt különböző mappája.

    Szóval a kérdés az lenne milyen fájl szükséges még ahhoz, hogy be lehessen állítani és látszódjon a választó menüben?

    Arra gondoltam még csinálnék belőle egy tar.gz állományt, hogy később lehessen telepíteni egyszerűen és ne kelljen cseszekedni. Ebben is kéne egy kis help bár ahogy láttam a tar.gz-n belül ugyanolyan könyvtárszerkezet van, mint ahová a rendszerben fog kerülni, csak gondolom kell még oda is valami leíró fájl.

    Egyébként még pm-et is írtam, meg a fórumára is írtam az Ultimate Edition elkövetőjének is, de még nem válaszolt. :(

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák