Új hozzászólás Aktív témák

  • oceanearth

    őstag

    válasz Pulsar #2781 üzenetére

    Szia!

    Megvolt a hétvégi teszt a Project Torque-al. Hát mit mondjak, az első 5 kör nagyon fura volt, de aztán kezdtem megtalálni a beállításokat, meg úgy elhelyezni a kormányt, hogy kényelmes legyen. Kb. a 10. kör után már folyton gyorsultam. Kissé elhamarkodottam ítéltem egyébként 1-2 dologban. A lötyögés abszolút nem zavaró, vszínű a FFB hatása miatt. A tartó füleket is megtéptem, így azok sem okoztak problémát. A váltó gomb, azonban nekem még mindig picit kicsi, az elején kicsit küszködtem a váltásokkal, de a végére belejöttem, bár még mindig nem az igazi, néha még mindig nem találom a váltót. A legzavaróbb a pedál. Nekem túl kemény, kicsi a tartórész és csúszkál is. Tudom ez nem egy csúcskormány, de kb. ugyanennyiért lehetne jó is. Marhára zavaró, amikor egy ilyen renoméval rendelkező vállalat szart gyárt, amikor lehetne az akár jó is. Azt nem értem miért nem állítható a rugóerő. Én modell autózom, ott a távirányítókon simán tudod állítani a kormányt vagy a gázt egy imbusszal. Ez forintos történet, itt is meg lehetne csinálni. Ha nem is növelik meg a tartó méretét, legalább rakhatnának rá tapadó korongokat, mert ezek az 1 centis átmérőjű gumi szarok, még az asszony lába alatt is csúszkáltak, amikor mondtam neki, hogy próbálja ki. Ez egyébként a legzavaróbb, de ezt megoldom, majd valahogy, vagy kétoldalú ragaccsal, vagy 3M-es tépőzárral, vagy tapadókoronggal.

    Hát ezek az én tapasztalataim, a kormány egyébként teljesen megérte az árát.

    Üdv

Új hozzászólás Aktív témák