Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomp

    félisten

    válasz Beni2360 #4299 üzenetére

    Szétkaptam. Hát nem sok látszik. a LED-nél.
    LCD+LED panel
    Bevilágítottam a LED-hez de szemre nem látszik semmi hiba. Lehet szimplán kezdi megadni magát a LED? :F
    Maga a box alaplapja amúgy így néz ki. A képen látható Realtek logós lapkáraelőször azt hittem, hogy az maga a proci de nem. Az a wifi+bluetooth vezérlő. Maga a proci az a fekete lepel alatt van csak az alaplap másik oldalán. Ha jól tudom ezen az oldalon a ram és a rom chipek vannak. A másik oldalon is ugyan ilyen fekete lepel van. Amúgy jól látható, hogy X9S van ráírva az alaplapra. Azaz az X8-hoz is X9S alaplapot használnak csak nem rakják rá a SATA csatlakozást és a táp főkapcsoló bekötést. Még a 2antennás wifi drót is be van kötve csak a 2. drót vége egy fémlapra van forrasztva. Ha kivezetné az ember a 2. drótot is egy antennára lehet, hogy működne a 2antennás kapcsolat? Amúgy minek a boxnak gomb"elem"? PC-nél értem mert ott van a bios vagy uefi vagy kinek mi. De itt minek kell a megszakítás nélküli áramellátás? Csak az óra miatt? Mert az mindig pontosan jár. Ha kihúzzuk az áramból a boxot és net nélkül bootol vissza akkor is pontos marad az óra. :DD

Új hozzászólás Aktív témák