Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Lami66

    őstag

    Én könnyen megoldottam ezt a "drága a telefon" kérdést. Nem kell azonnal, és jó nekem a picit használt töredék áron. Anno a Sony Z1C volt az ami rávitt erre. Az is brutál drága volt. Aztán valahogy csak kibírtam azt a 7-8 hónapot, amíg az új árának 40 %-ért megvettem egy használt de patika állapotban levőt garanciával. Azóta nem vettem új telefont magamnak. Most se fogok. Három éve új rendszert vezettem be, amikor megvettem a P30-at. Láttam, hogy már a használt telefon vásárlás is egyre megterhelőbb lesz anyagilag, ezért elkezdtem előre spórolni. Havonta beraktam 10 ezret a P30 tokjába. Jobb hónapokban (negyedéves bónuszkor) 20 ezret. Akkor még úgy gondoltam, hogy két év múlva már lesz egy telefonra elég pénzem. Aztán a P30-al olyan elégedett vagyok, hogy már 3,5 éve rakosgatom a dobozába a "telefonrészletet", és mostanra négyszázakárhány ezer van bedobozolva. Vehetném kp-ra az S23-at vagy a Xiaomi 13-at, még maradna is. De nem vagyok hajlandó behódolni ennek a pofátlan árazásnak. Nekem most sem sürgős. Az idő hónapról hónapra nekem dolgozik. Aztán majd jön egy jóáras lehetőség...

Új hozzászólás Aktív témák