Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz tiborow #79 üzenetére

    ezt nem nekem akartad írni...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • Zsolti28

    csendes tag

    válasz tiborow #79 üzenetére

    3 dologra hívnám vel a figyelmedet:
    Az első és legfontasabb: ''Tudj olvasni! Nem viccelek! Sok ember nem tud korrekt módon, értelmezve olvasni. Sok éve tanítok, s látom, mekkora nehézséget okoz a digitális olvasás.''

    2. ''Sajnos, bizonyos okok miatt nem lehetett beleintegrálni már eleve ezeket a ''mass-storage'' drivereket'' - Korábban az is volt, de most nem találom, hogy ha majd csinálnak normális drivereket, akkor bele lesz téve. Lehet, feladta a srác a kilátástalannak tűnő küzdelmet.

    3. ''Ha viszont a BIOS-od alapból felismeri a SATA vinyódat (tehát nem kell floppy), szerencséd van, ez is menni fog probléma nélkül.''

    A fejlesztőt személyesen ismerem, instruktorom volt egy rendszerinformatikusi OKJ-s tanfolyamon, azóta ''csak'' haverok vagyunk. Az első kb fél évben főleg mi ketten csináltuk. A project eredetileg rendszergazdáknak készült heterogén géppark (tehát ahol nem használható a Ghost és társai) telepítésének segítéséhez. Azóta kicsit kinőtte magát.

    [Szerkesztve]

Aktív témák