Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Cs1csó

    félisten

    válasz Joker88 #143573 üzenetére

    Simán telepítheted. Letöltöd az MCT-vel a neked tetsző Windows 11 verziót - Home vagy Pro - aztán azt választod, hogy ISO-t hozzon létre az MCT, majd letöltöd a RUFUS-t és ez képes olyan telepítőt csinálni ami "megkerüli" a korlátozásokat tehát a te gépedre is fel fog menni.

    Amúgy van olyan funkció ami MOST hiányzik neked a Windows 10-ből és benne van a 11-ben?
    Mert ha nincs ilyen akkor szerintem fölösleges. Én nagy újdonságváró vagyok de eddig kihagytam a Windows 11-et, hiszen valós értelmét nem látom.

    Amúgy írták, hogy TÉNYLEGES előnyt a 11. generációs vagy csak a 12 generációs Intel procik képesek mert ott van valami speciális erőforrás ütemező már processzor szinten.
    Valami olyasmiről van szó, hogy a "gyorsabb" és a "lassabb" processzor magokat is külön-külön tudja adott feladathoz társítani.
    De remélem lesz aki kijavít.

    Magyarán még akkor sem lennél igazán előrébb, ha mondjuk lenne egy 9. genes Intel procid.

  • MaxxDamage

    félisten

    LOGOUT blog (1)

    válasz Joker88 #143573 üzenetére

    Én azért is próbáltam ki, mert Win10 rendszerem vissza kellett állítanom alap helyzetre és bár ki volt választva a "marad minden" ami már telepítve van, nem igazán voltam vele elégedett, így mondom kipróbálom ezt a 11-t. Én is laptopot használok (aláírásba szereplőt) és TPM 2.0 van, hála ég. :D

    Ez a 11-s lehet olyan lesz mint a Win7 után a 8-as , aztán a 8.1 ami már jobb lett?
    Tehát jön majd újabb Win verzió vagy ezt a 11-t javítgatják/foltozgatják? :F
    Amúgy eddig nincs gondom vele!

    ◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*2x32GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 3080 16GB MXM*4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

Új hozzászólás Aktív témák