Hirdetés

  • Hatalmasra nő a Razr 50 külső panelje

    ma A maradék helyet pedig a hátlapi bőr textúra fogja kitölteni, rendkívül elegáns és prémium megjelenést kölcsönözve a Motorola-kagyló idei alapmodelljének.

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • Senua’s Saga: Hellblade II teszt

    gp A szkizofréniától és rabszolga-kereskedőktől egyaránt szenvedő Senua újabb különleges utazásra indul, ezúttal a messzi észak ősi istenekkel és modern kegyetlenséggel teli vidékére.

Aktív témák

  • Clemi

    veterán

    válasz Protoss #3896 üzenetére

    A net "mindegy" mivel a router adja neki, a router és a gép között nem áll talpra. Másik gép is csatlakozik így ott nincs ez a probléma.

    A másik gépen amin nincs probléma, azon is Seven fut?
    Viszont van esetleg egy ötletem! Próbáld meg, hogy kilövöd az IP6-ot.

    Az alaplapi hangkátyáddal tulajdonképpen mi a gond? Az a baj, hogy én az analógon csak stereo-ban használom, és minden egyéb hangzásmódot, csak a digitális kimeneten át. Vagyis filmnézésre, komolyabb zenehallgatásra, már az optikain küldöm a jelet a házimozi erősítőmre, és az alakítja át a jelet a megfelelőre. Mindíg is az eredeti digitális jelet küldtem ki az erősítőre, és az csinál belőle DD, vagy DTS esetleg sima STEREO hangot.

Aktív témák