Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Teasüti #1147 üzenetére

    "Ha mondjuk Tasker-ben a képernyő bekapcsolására várakozol és utána kapcsolod ki a zárat?
    Android-ban a képernyő bekapcsolás az a képernyő zár feloldását jelenti. Vagyis az eseményt tekintve a csak felvillantom egy-két másodperc erejéig, az nem minősül bekapcsolásnak."

    Ez lesz az, csak épp nem tudom hol kell ezt beállitani :)

    "SS-ben Keyguard paranccsal tudod kilőni a képernyő zárat."

    Ez mennyivel jobb mint ha a tasker keyguard allitasat használom? Most megy a ki és a bekapcsolás is.
    Ez most +1 profilt jelent, mint ahány helyen ki akarom kapcsolni
    1. ha a wifi nincs bekonnektálva, akkor a keyguard on
    2. otthon profil (ahol a wifi connected az otthoni wifihez), keyguard off
    3. iroda profil (ahol a wifi connected az irodai wifihez), keyguard off

    Közben a lama-t eltávolitottam. Eddig a wifit azzal kapcsolgattam ki/be, de gondoltam ez már luxus. A kérdésem, hogy a cell near csak egy cellát tartalmazhat? Egyrészt az irodánkban két szobában nem ugyanazt a cellát látja a mobil, másrészt egyszerübb lenne 1 profillal megoldani az egészet.
    pl igy
    wifi profil, ha az alábbi cellák vannak közel (cellak felsorolva), akkor wifi on, exit task, wifi off
    Viszont most ha rányomok a scanre, akkor törli az eddigieket. Lehet a feltételek között vagylagosság? vagy ez mind külön profil? (én ügyfelezem, ahova rendszeresen kijárok, elég kényelmetlen lenne 34 profilt felvenni csak azért, hogy ezeken a helyeken milyen cella van közel)

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák