- Milyen monitort vegyek?
- OLED TV topic
- Amazon Fire TV stick/box
- Mini PC
- NVIDIA GeForce RTX 5080 / 5090 (GB203 / 202)
- És akkor a memóriapánik után beköszöntött a HDD-pánik
- Intel Core i5 / i7 / i9 "Alder Lake-Raptor Lake/Refresh" (LGA1700)
- TCL LCD és LED TV-k
- OLED monitor topic
- NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti / 3070 / 3070 Ti (GA104)
Új hozzászólás Aktív témák
-
#65675776
törölt tag
válasz
Chaser
#13078
üzenetére
Akkor valami nem volt rendben nálad. Az AN8 családon nagyon szépen lehetett szabályozni mind a hat ventilátorcsatlakozót, OS-től függetlenül. Ehhez képest egyetlen PWM-es csatlakozó sem volt rajta... (Melyik volt az az "am2-ből az egyik legjobb"?)
Egyébként pedig csak akaraterő kérdése lenne egy rendes ventilátorszabályzást írni a BIOS-ba. A vicc, hogy a GB K8 szériájánál még BIOS-ból paraméterezhető volt egy bizonyos BIOS-revízió után. Szóval jelenleg a visszafelé fejlődés szakaszában van a GB.
A CnQ-nak csak a processzor órajel- és feszültségszabályzását végzi a driver. A ventilátor az alaplap dolga.
Az Abit sok mindenben messze felülmúlta a konkurenciát, a vesztüket nem ez okozta. Náluk legalább megvolt az akaraterő a valódi innovációra. (A rakjunk 2^n+2 virtuális fázist a lapra nem innováció.)
Új hozzászólás Aktív témák
- GYÖNYÖRŰ iPhone SE 2020 128GB White -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3584
- ÁRGARANCIA!Épített KomPhone Ryzen 7 7800X3D 32/64GB RAM RTX 5070 12GB GAMER PC termékbeszámítással
- Minden szoftver mellé teljesen audit és NIS2 biztos, jogilag hiteles licencigazolást adunk át!
- Xiaomi 11T Pro / 8/128GB / Kártyafüggetlen / 12Hó Garancia
- GYÖNYÖRŰ iPhone 12 64GB Blue -1 ÉV GARANCIA - Kártyafüggetlen, MS3858
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: BroadBit Hungary Kft.
Város: Budakeszi


