Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addikt

    válasz Csaba.... #591 üzenetére

    Ja, ha az a kérdés, hogy HD270 vagy HD555 akkor szerintem ha teheted mindenképp a nyitottat vedd. Ebben az árkategórában általában szebben szólnak. Mondom ezt úgy, hogy nem ismerem a HD270-et... Szóval nem szentírás, amit mondok.:)

    A ''ha teheted'' alatt azt értem, hogy se a be- se a kiszűrődő zaj nem okoz gondot. Pl ha otthonra kell esténként hallgatni egy szobában ahol nem zavarsz vele mást.

    Írtad a Zalmanra, hogy a magas hangok katasztrófálisak, nem hallanai a részleteket. 555-tel ilyen problémád nem lesz. Jó, tudom nem ez a csúcs, van még ennél is jobb de a régi fülesemhez képest megváltás volt! Ha olyan a szám, szinte meg tudod számlálni a gitár húrjait, mindegyik külön szépen csilingelve megszólal, nekem nagyon bejött.
    Esetleg nem tudom mennyire fontos neked a basszus, van aki azt szokta szídni, mert hogy nyitott a füles, sztem semmi baj nincs vele, nagyon szép természetes basszusa van, egyeseknek pont ez lehet a baja, mert nem nyomja el mesterségesen a többi tartományt, mint ahogy megszokták más hangkeltőknél....

    Ami még fontos, rohadt kényelmes, amióta megvan(kb 1 éve), amikor itthon vagyok minden este hallgatom úgy 4-6 órát, általában folyamatosan és semmi fejfájás vagy ilyesmi. Szinte nem is érzem, hogy a fejemen van, de komolyan, sőt ha mondhatom kifejezetten jó érzés.:) Mondjuk hozzá kell tegyem, egy haverom szerint kicsi és Őt nyomta, fogalmam sincs, ilyet egyedül Ő állított de hozzá tartozik. A hangképe is jó hosszú távon sem lesz zavaró.

    Nah, asszem most ennyi jutott az eszembe róla, a zártról sajna nem tudok mit mondani.
    Egyébként meghallgathatod a westendi MM-ban mindig van kitéve 555-ös, csak az a baj, hogy pont az autohifirészleg mellett ahonnan dübög a basszus és ha veszed a bátorságot, hogy kicsit lehúzd még le is basznak az eladók...:(

    ''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

Új hozzászólás Aktív témák