Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tomcy2

    csendes tag

    Nekem 1 éves múlt a 795MB FEKETE!!! :C :DD :C Sajnos hamar előjöttek rajta azok a bizonyos barnás -pirosas csíkok! De mint állat! Nem tudtam mi lehet a baj! Driver biztos nem mert folyamatossan cseréltem őket mindig a legújjabra és kb 8 hónapig ezzel a hibával éltem :O !!! Nálam a megoldás a 8 hónap alatt az volt hogy tisztességesen meg kellett csapni a moncsit és akkor eltüntek a csíkok! Amikor meguntam kb 2-2.5 hónapja, elvittem a metroba hogy csinálják meg mert sz*a! Erre nagy unszolva bevette a mókus holott ott vettük de a lelkemre kötötte hogy máskor vigyem be győrbe a tököm tudja milyen utcába, mert ott a szerviz és hogy ne őnekik keljen! :Y Mondom ez hülye! Majd még én keresgetem a k*rva szervizt a sz*r monitorral hogy nekik kényelmes legyen! Kb 3-4 hét múlva jön a tel hogy mehetek a monitorért. Elhozom, megy minden mint állat. Nos ez volt kb 1-1.5 hónapja és már megint kezdenek előjönni ezek a barna csíkok!!! Nem tudom lehet hogy rossz neki a környezet? Jobbra 30cm gépház, fel 20cm TV;telfon;asztali DVD,balra 10cm adsl modem, alatta 60cm mélyláda! Lehet hogy ezt nem szereti? Válaszokat kérjük a 06-80-222-444-... telefonszámra! :C :DDD
    Tényleg ha valaki tud válszt akkor irjon!
    Köszike! :R

    Abit IS-7 E, PIV 3.0Ghz @3.75Ghz (Northwood), GlacialTech Turbine 4500, 4*256Mb DDR400, MSI NX6600GT 128Mb (AGP), Samsung 120Gb+Maxtor 80Gb, Pioneer 108D DVD író, Teac 40x CD-Rom, SB Live 5.1 hangkari, 400W Codegen

Új hozzászólás Aktív témák