Hirdetés

  • AMD Radeon undervolt/overclock

    lo Minden egy hideg, téli estén kezdődött, mikor rájöttem, hogy már kicsit kevés az RTX2060...

  • MG4 menetpróba

    ma Mindenképpen van fantázia az MG4-ben, az alapfeladatokat olcsón kipipálja, de többet akar nyújtani, mint amire képes.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricsi.M

    tag

    Sziasztok! Kaptam Windows újra telepítésre egy Samsung NP300E5A notebook-ot és már azzal is gondok voltak, hogy elérjem a BIOS-t, na most az megvan, de valószínűleg nem nagyon volt hajlandó USB-ről bootolni, mert akármit állítottam semmit nem akart, csak lemezről. Jó, oké, akkor telepítsünk DVD-ről Windowst... na itt a bökkenő, a "Fájlok előkészítése..." résznél 1%-nál megakadt. Most hogy érjem majd el a BIOS-t, mert eddig is olyan nyűggel tudtam csak belépni (semelyik funkció billentyűre nem reagált, power+funkció billentyűk sem, FN gombbal sem, semmi, DEL, ESC...) hogy egy hard resettel újraindítottam és ott kiírta, hogy Speciális beállítások a javításhoz, majd onnan tudtam lemezről bootolni, de mivel az a Windows-hoz tartozott (Speciális javítási lehetőségek) ezért most az is megszűnt, a telepítés megakadt, nem tudok BIOS-ba belépni, bootolni lemezről szintén nem.. na innen hogyan tovább srácok? A héten meg kéne csinálnom és valószínűleg már eléggé tropa a DVD olvasója és azért akadt meg.. már egy órája itt áll és semmit nem csinál. Előre is köszi!

    MR Informatik - IT üzemeltetés, rendszergazda, szerviz, weboldal készítés - www.mrinformatik.hu

Új hozzászólás Aktív témák