Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • x220i7

    tag

    Sziasztok!
    A kozelmultban vasaroltam egy UE50TU7022-es TV-t. Eredetileg jatekra szanom, nem nezek TV-t nagyon sok eve, viszont most, hogy van egy keszulekem, focit azert idonkent neznek. Van egy foldi antenna csatlakozasom a falban, ezt csatlakoztattam a TV-hez. A scan-elest lefuttatva talaltam is vagy 20 csatornat, ami tobb, mint sok. A gond viszont az, hogy borzalmas minosegu a kep. Ahogy en ertelmeztem, ezek analog adasok. Nezegettem a TV specifikaciojat, ha minden igaz, van benne DVB-T2 HEVC, DVB-C tuner. Nagyon bena vagyok ebben a temaban, de ez nem azt jelenti, hogy valami modon tudnam nezni a foldi digitalis adasokat is? Ha igen, mikepp? Anno a szuleim a MindigTV ingyenes adasait neztek hasonlokepp. Ezeket tudnom kellene nezni valahogy?

    Egyebkent a kepi vilaggal meg vagyok elegedve, magaval az op. rendszerrel egyaltalan nem. Lassu a menu, az AirPlay szinte alig mukodik, a bongeszo folyton kifagy, nem mindig tudok alkalmazasokat telepiteni stb. Legfrisebb OS van rajta. Ez masnal is ilyen gagyi? Valami megoldas esetleg?

Új hozzászólás Aktív témák