Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fanti

    addikt

    Sziasztok Stalkerek!

    Szeretném kérni a segítségeteket a következő problémához.

    Windows 7 64bit Prof alatt játszom a COP-al.
    Gépem főbb paraméterei : H77, i5, 16GB RAM, 6950 2GB (Catalyst 12.6)
    CoP 1.6.02 és hozzá a Nature 3.01 pakk.

    Szépen végig is játszottam majdnem az egészet, DX11 módban, FullHD-ban kimaxolva mindent.
    GYÖNYÖRŰ a játék!

    De most értem oda, ahol megkezdjük az evakuálást Pripyatban, és szaladunk a katonákkal, miközben lődözünk a támadó zombikra.
    És még az elején vagyunk az evakuálásnak, most mennénk át egy lépcsőház alatt balra, és ott kidob a játék xrengine leállt üzivel.
    Namármost, én kipróbáltam sokmindent.
    Levettem a felbontást, levettem a részletességet, levettem a dinamikus fényeket statikusra, HDAO-t kikapcsoltam, élsímítást úgyszintén, mindent levettem low-ra, de vagy tíz próbálkozásból mind a tízszer ugyanott dob ki a játék.

    Szerintetek mi lehet a baj?
    Mert anno a nature 2-es pakkal szépen végig tudtam menni, és most a 3-as is eddig tökéletesen működött, szinte a legvégén vagyok a játéknak, és itt hülyéskedik.

    Köszi előre is ha tudtok nekem segíteni!

    [ Szerkesztve ]

    GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

Új hozzászólás Aktív témák