Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • CPT.Pirk

    Jómunkásember

    válasz Ispy #773 üzenetére

    Az ilyen korlátozások beállítására kell egy külön IT-s arcot fizetni, aki ott van egész nap és tudja csinálni ezeket a dolgokat.

    A kis cégeknél meg nem hogy a gépparkra költés nem szokott sűrű esemény lenni, de a fizetésed egész részére bejelentés se...

    Nincs más - csak egy szál gitár - szidom a rendszert - forradalmár. - Én vagyok egyedül 88 telén. (Auróra)

  • ubyegon2

    nagyúr

    válasz Ispy #773 üzenetére

    Nem tudom miért lenne vicc, de biztos. Tuti nem volt még olyan, hogy egy linuxon szocializálodott ember azon bosszankodott volna, hogy ami a linuxban 3 szóval megoldható konzolban

    Ja, hogy így értetted! Akkor nem vicc, mindenesetre én először kacajgtam rajta, azért írtam, hogy vicc, de saját esetemben inkább bosszantot. szóval bocsi!

    A céges dolog meg nekem elég mehh, az a cég aki nem hajlandó költeni a számítógép parkjára, és inkább linuxot tesz fel, mert a win 10 már nem futna el rajta szerintem nem jó irány és itt nem a linuxal van a baj, hanem a hozzáállással.

    Ahol múlt évig dolgoztam, csili-vili üvegportálos modern épület volt, de a hálózat úgy volt felépítve, hogy a pincében lévő területen már csak XP jutott! Kérdeztem is a rendszergizda lényt, hogy a hálózat biztonságos amúgy így szerinte....mindegy, ugyaneetől az embertől kérdeztem, ismeri-e a Linuxot, őszintén meglepődve hökkent meg.

    igaz a Linux is jó megoldás, mert azt meg nem ismerik Mancikák meg Pistikék.

    Már erről esett szó, nem kell nekik ismerniük. Aki nálam egy pár hétig vendégeskedett nemrég, mindennap használta a desktopot, fel sem tűnt neki, hogy Linux Mint-et használ. Klasszikus Wines elrendezéshez volt szokva, gondolom azért. :)

    Tehát most már egy irodai programnak is szögegyszerűnek kell lennie, nem lehet benne 100 beállítás, mert senki sem fogja érteni

    Értem. Halkan jegyzem meg, hogy az MS Office jóval bonyolultabb, mint a LibreOffice amúgy....

Új hozzászólás Aktív témák