Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ZooLee

    őstag

    válasz kameraman77 #37 üzenetére

    Persze nyilván van egy réteg, akinek egy-két évig még szüksége lesz rá, aztán elromlik a tv és kénytelen újat venni, ami ugye feleslegessé teszi az eszközt és lesz egy halom ipari hulladékunk egy idő után. (nem cinizmusból írom)

    A "régi" fogalmát kicsit szűken kezeled szerintem.

    Én 3 v. 4 évvel ezelőtt vettem a TV-met (37"-os fullHD LCD) tehát nem nevezhető nevezhető elavultnak, vagy réginek, de nincs benne DVB-T tuner. Az IPTV szolgáltatót éppen most rúgtam ki, mert ótvar szar minsőségben szolgáltatott, ráadásul az adott set-top-box is szarul működött, hiába cserélték háromszor. És végül még drága is volt, most harmadannyit fizetek havonta a teljes MindigTV szolgáltatásért, igaz, kevesebb csatorna van, de jobb a minősége. És ehhez csak egy 10e forintos kütyü (nekem a CX-es verzióm van) és egy antenna kellett, nem a 200e Ft-os tévét lecserélni.

    Amíg még a szolgáltatóval birkóztam, addig pedig a dolgozómban volt, és így a monitoron tudtam tévét/videót nézni szükség esetén. Szóval szerintem most van igazán létjogosultsága ezeknek a kütyünek, amíg az átmenet tart. Aztán pár év múlva valóban nem lesz rá szükség, mert a fürdőszobaszekrényben és a turmixban is lesz ilyen tuner, de addig azért jól jön. :) Ha belegondolsz, itt, a PH-n és MA-n tesztelt, bemutatott cikkek 99%-a két év múlva elavult hulladék lesz... Akkor ne is foglalkozzunk velük?

Új hozzászólás Aktív témák