Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Véreshurka

    senior tag

    válasz foxymaci #8325 üzenetére

    Ha van CWM megpróbálnék egy full wipe után egy másik romot, vagy még egyszer azt amit akarsz (lehet csak letöltési probléma, töltsd le újra és ha van lehetőséged ellenőrizd a MD5 számot). Amennyiben nincs szerencséd, akkor itt keresd ki a modelledet és rakd fel KIES-sel (biztos van vmi leírás, hogy hogyan), bár nem tudom, ha nem megy a download mód akkor ezt hogy lehet megoldani (nekem szerencsére nem volt ilyen gondom; jól csinálod egyébként?: power+hangerő le egyszerre?).

    [ Szerkesztve ]

    El Psy Kongroo

  • garrotter

    tag

    válasz foxymaci #8325 üzenetére

    Odin-al lehet a gyári ROM-ot feltenni, de ahhoz kell a download mód (leírás itt) (ha hosszan nyomod a kikapcsoló gombot, akkor resetként működik és utána általában sikerül a download módba lépni).

    Megpróbálhatsz másik ROM-ot feltenni, hátha az működik.

    Itt azt írja, hogy vagy nem az eszközre megfelelő ROM-ot próbálsz telepíteni, vagy túl régi a recovery (ami szerintem nem lehet gond, mert a régi 6-os cwm-el, amit még 2014-ben tettem fel, ma felraktam a cm13-at)
    ----
    Ma frissíttettem picit, feltettem a CM 13-at (és ha már, akkor Odin-al feltettem a 3.0.2 TWRP-t is :) ). Imádom, hogy erre a régi készülékre még mindig lelkesen készítik a friss főzött ROM-kat (az újabb Huawei MediaPad T1-re meg nem készült még semmi :( ) Egyelőre meggyőző, bár az első alkalommal a PLay FC-zet, de újabb telepítés után már minden működött. Most hosszabb tesztidőszak lesz, kipróbálom a GPS-t nemzetközi szinten is (régen Prágában kiváló volt).

    "Emberi törvény kibírni mindent, s menni mindig tovább, még akkor is, ha nem élnek már benned remények és csodák."

Új hozzászólás Aktív témák