Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bayarena

    aktív tag

    válasz Geri Bátyó #1 üzenetére

    Divat. A marketingesek jól dolgoznak. Halálom, mikor azzal ajjönnek, hogy jaj de jó, hogy kisebb...persze, amíg nem raksz rá egy objektívet, azzal együtt már nem olyan nagy a különbség, viszont a fogása szarabb is. Kinek mi tetszik, de azt nem mondanám egyértelműen, hogy ez egy jobb dolog.
    A másik az, hogy csöndesebb...hát nem tudom, nagyon nem érdekel az expo hangja, sőt talán szeretem is, jó érzés ellőni egy képet..
    Van pár újítás, amik biztos fontosak valakinek, de nekem nem hiányzik, hogy a keresőben hisztogrammot tudjak nézegetni, sőt, valahogy nekem zavaró ez a milc-es kereső, de ez is olyan, hogy lehet, hogy van, akinek meg az tetszik.
    De a lényeg, hogy ha levesszük a sok marketing bullshitet, akkor nincs olyan nagy különbség a két termékkör közt, mindenki megtalálhatja azt ami neki jobban bejön.

    Az árhoz meg csak annyit, hogy szerintem rohadtul nem magyarisztánra tervezik ezeket, itt külföldön az ilyen 300k Huf értékű elektronikus cuccok igencsak olcsónak számítanak.
    A magyar piac nagyon kicsi, nem foglalkozik vele senki. Max a 2rule :)

Új hozzászólás Aktív témák