Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KFORboy

    senior tag

    Sokkal nagyobb mértékű büntetést érdemelnének !
    Egyszerűen egy nonszensz cég...

    Akárhányszor vásároltam náluk, mindig volt valami gebasz (jogos a kérdés, hogy miért vettem újra ott akármit is; azért mert másutt nem tudtam, és más nem is volt mint üzlet, másnak vettem/vettem át cuccot... illetve évek teltek el vásárlások között, de így tizen sokadik után is mindig van valami gebasz)

    A leggyakoribb probléma, hogy használtak az újnak eladott termékek...
    Valaki már visszavitte valami oknál fogva, bemutató termék volt, garanciában javítot visszavett termék.
    Hiányzó alkatrészek/kiegészítők ugyan emiatt...

    Ha garanciát akarsz érvényesíteni csak széttárt karokkal hápognak, kerülnek és megpróbálnak átbaszni úgy ahogy csak tudnak...rád hárítani a hibát, mikor látható, hogy mindenki tudja a frankót...

    Üzletvezetőnek szerintem formaszisztematikailag muszáj tapló suttyónak lennie, mindegyiknek... Bevallom nem érdekel, hogy a sokadik vásárló vagyok és ő mennyire feszült, fáradt.. ez a munkája és belőlem él mint vásárló!
    Ha kedves és készségesnek tűnsz csak visszaélnek vele, ha jogos kéréseid puncsolás nélkül csinálod akkor talán valami eredmény 1-2 óra burkolt kurvaanyázást követően...
    Bele sem merek gondolni mik vannak ezeken a kamu BF-eken a beemelt aztán látványosan az eredeti árra vissza akciózott húzásaikkal... meg az amúgy totál hétköznapi nem tipikus termék akcióikkal... pfff... semmi köze a BF-hez

    Undorító egy cég úgy ahogy van és amivel és akikkel ki van tömve !

    [ Szerkesztve ]

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

  • KFORboy

    senior tag

    válasz lm83 #93 üzenetére

    Fólia :")

    Cartman: -Tyű || Butters: - Dupla TYŰ !

Új hozzászólás Aktív témák