Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pakriksz

    őstag

    válasz Menthirist #50 üzenetére

    detto. Nekem is nagyon sok amd proci és gpu-m volt, haveroknál is volt jópár. Van egy 12 éves athlon xp ami még mindig napi használatban van, ráadásul 10 éve tuningolva megy. A többi cucc pedig elavultság miatt nincs használatban, pedig még mindig működik mind. Videokártyán azért van sok hibalehetőség, mert a gpu mellett még van egy lap egy rakás alkatrésszel, na az a rakás alkatrész az el tud szállni, és ott nem lehet csak úgy a gpu-t kihúzni és berakni egy másik lapba :)
    Mondjuk ezek nagy része asztali gép, a laptopok meg mind gányolt foshulladékok... Olyat még nem láttam hogy laptopban normális hűtés volt.

    Errefelé is, vinyó hal meg a legtöbbször, aztán alaplap, videokártya alaplap, és monitor, és táp, pendrive. Mást még nem láttam tönkremenni. Pedig a haver régi amd-s laptopjában annyira koszos a hűtés, hogy már terhelés nélkül is üvölt benne a ventillátor, és még is megy így évek óta(nem meri szétszedni és megtisztítani...)

    [ Szerkesztve ]

    Troll (nemhivatalos definíció): az akinek véleménye nem tetszik nekünk/nem értünk vele egyet. (10-ből 9 fanboy ezt ajánlja) || Fanboy 8 in 1 (Intel, AMD, Nvidia, konzol, PC,+minden politikai oldal) hiszen "ahol nem mi vagyunk, ott az ellenség"

  • SMartin-HU

    tag

    válasz Menthirist #50 üzenetére

    Ne is mond... a plusz garancia nélkül, már lassan semmit sem merek megvenni. :DDD és ez nem vicc :(((

    Viszont van egy túlélő monitorom, Dell 1708fp! és gyakorlatilag még egy nyomtató, hdd, táp, optikai meghajtó vagy monitorom sem döglött meg! :C Lekopogom.

    Az ismerőseim nagy része is AMD-s gépeket használnak és soha gondjuk nem volt vele. Ezért is volt az nekem is.

    Már régen megtanultam, hogy a lehetetlen szót csak a legnagyobb körültekintéssel szabad használni. „Wernher Von Braun”

Új hozzászólás Aktív témák