Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jocee91

    csendes tag

    Akksi tapasztalatokra én is kíváncsi lennék, hogy lehet kihozni a 10 körüli napot.

    Én hétfőn vettem, tegnap délelőtt 10-kor teljesen feltöltöttem. Minden bekapcsolva ami csak lehet + auto fényerő + tegnap 1 óra gps + 20 perc aktív kijelző meg mondjuk volt 2 hívás és 10 noti és nyilván mivel új, nyomkodtam is, nézegettem a beállításokat, óralapokat. Kb. 35% merülés, 24 óra alatt.

    Nemrég a huawei laboreredményei alapján próbáltam a 10 napos beállítási sémát tartani, csak pulzus és semmi más, de így is esik 1-2%-ot az akksi, óránként. Akárhogy számolom ez a 10 napot biztos nem, talán a 7 napot hozza.

    Anno volt egy Amazfit GTR-em, az is hasonlóan gyanúsan merült de aztán 3-4 töltés után elkezdett magához térni és akkor kb. hozta a specifikációt. Kíváncsi leszek ez mit fog majd produkálni.

    Nekem amúgy az elegant verzió van, ezüst/fekete. Dobozból kivéve a fóliás új modellt azonnal találtam az oldalán karcokat így visszavittem és becseréltettem. Sajnos amit elhoztam szintén karcos és ráadásul az üvegen is van egy apró karc.

    Tudom, hogy ez egy olyan óra ami nonstop a kezeden van és ebben alszol és megkarcolódik majd amúgy is ami oké meg minden de hogy miért kell egy szándékosan fényesre polírozott elegant editiont karcosan átengedni a minőségellenőrzésen az számomra érthetetlen.

Új hozzászólás Aktív témák