Hirdetés
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- ZIDOO médialejátszók
- Raspberry Pi
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- Hobby elektronika
- Notebook hibák
- HiFi műszaki szemmel - sztereó hangrendszerek
- Milyen asztali (teljes vagy fél-) gépet vegyek?
-
PROHARDVER!
Huawei Mate 10 Pro - mestersége az intelligencia
Új hozzászólás Aktív témák
-
válasz
NASATech #6995 üzenetére
Kár volt szétszedetni a telefont, mert nem azzal lesz a gond, de ezt nagyjából igazolta is, hogy az alaplap cseréje sem jelentett megoldást.
Szerintem ha beletennéd a telefonodba az én Telekom + Vodafone SIM kártyáimat - vagy bárki másét, akinél megfelelően működik bármilyen két SIM kártya - nálad sem lenne probléma, a te két SIM kártyád viszont másik, azonos típusú készülékben is gondot okozna.
A WCDMA és UMTS is 3G mód, ezekre a kétkártyás 4G funkció nem lehetne kihatással, ellentétben az internetelérés hívások közben funkcióval, ami a 2. SIM-et kifejezetten érinti.
A hozzáférési pontoknál nem az értékek módosítására gondoltam, azok alapban jók, viszont érdemes megnézni - pláne a második SIM kártyánál -, hogy automatikusan aktiválódott fixre, vagy sem, az APN neve előtt a kék körben fehér a pötty, vagy nem: Link, Link
Ha minden beállítás stimmel, akkor korrekt SIM kártyákkal nem lehet gond, de ez sajnos nem csak azt jelenti, hogy fizikálisan okés a SIM kártya, hanem az ahhoz tartozó profil is rendben legyen a szolgáltatónál, mert ha azzal probléma van, akkor még a SIM kártyát is hiába cserélik, a gond megmarad (és ez úgy is megnyilvánulhat, hogy nem minden készüléknél jelentkezik, például régebbieknél nem).
Feltétlenül próbáld ki idegen SIM kártyákkal, lehetőleg úgy is, hogy a te két SIM kártyádhoz külön-külön is társítasz nem sajátot, így kiszűrhető, hogy ha a tiéd problémás, akkor melyik.
A flottát nem véletlenül kérdeztem, az a SIM kártya duplán hibalehetőség.
Új hozzászólás Aktív témák
ma Hosszított kijelző, MI, Leica kamera, üvegborítás, OLED kijelző: tényleg beleraktak mindent, a kérdés az, hogy ez elég-e.
- Milyen NAS-t vegyek?
- AMD Ryzen 9 / 7 / 5 / 3 5***(X) "Zen 3" (AM4)
- Melyik tápegységet vegyem?
- Milyen billentyűzetet vegyek?
- ZIDOO médialejátszók
- Xiaomi 15 Ultra - kamera, telefon
- Raspberry Pi
- Spórolós topik
- eBay-es kütyük kis pénzért
- AMD K6-III, és minden ami RETRO - Oldschool tuning
- További aktív témák...
- Apple IPhone 13 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 14 Pro Max 128GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Apple iPhone 16 Pro Max 256GB,Újszerű,Dobozával,24 hónap garanciával
- Samsung Galaxy Note 20 Ultra 5G 256GB,Újszerű,Adatkábel,12 hónap garanciával
- Samsung Galaxy A56 5G 256GB,Újszerű,Dobozával,12 hónap garanciával
- Csere-Beszámítás! Kezdő Gamer számítógép. I5 6400 / GTX 1060 3GB / 16GB DDR4 / 250SSD + 1TB HDD
- Referencia Weboldallal Világítós bill+laptop bill magyarítás. Rania 3M -is! Touchpadok is.Posta ok
- ÚJ HP EliteBook 840 G8 - 14"FHD IPS - i5-1145G7 - 32GB - 512GB SSD - Win10 PRO - Garancia
- Asus TUF Gaming F16 (2024) FX607JV Grey - 16" - és Lenovo Legion Slim 5 RYZEN 7 8845HS
- LG 27GP850P-B - 27" NANO IPS - 2560x1440 - 180Hz 1ms - NVIDIA G-Sync - AMD FreeSync - HDR 400
Állásajánlatok
Cég: Laptopszaki Kft.
Város: Budapest
Cég: PCMENTOR SZERVIZ KFT.
Város: Budapest