Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz arn #13 üzenetére

    Nem írtam, hogy kell a sok hely, nekem sincs benne semmi. A mostani Silencio 352 házam kb. ugyanekkora mATX ház mint a Mini. Most került bele egy H110 mATX lap ami 1-2cm-rel nagyobb egy mITX-nél. Így is félig üres, pedig van benne egy őskövület 7850 ami nem nagy, de ma már egy feleakkora vga hozza. Meg egy nem kicsi CM 212 EVO hűtő. Ez meg 500rpm-en nem engedi 60 fok fölé az i5-öt, szóval kb. a fele hűtőméretet ki lehetne kukázni ebből is. :)
    A lényeg: egy pillanatig sem arra gondoltam, hogy ez a ház kicsi vagy kevés egy mai konfignak. De semmi forradalmit nem látok rajta, kb. alig változott az elődhöz képest praktikumban. Abból a szempontból, hogy az 1db HDD-m meg 1db SSD-m hova van "bedobva" a házba (utóbbi szó szerint), kb semmit nem számít +1-2db 3.5" hely. Átlaguser egyszer összerakja és annyi, onnantól a külső USB, dizájn a praktikus szempont. AKi meg kéthavonta cseréli a konfigot annak úgyis ATX v. torony háza van hozzá. Bár azt nem tudom, hogy mire cserél aki így nyomva az évek óta pangó hw piacon. Egy új vga-t meg 2 perc bepattintani ami még talán fejlődik. Az is lefelé méretben és TDP-ben. :)

    @BiP:
    Azt hittem a Mini C-re gondolsz, hogy "méretben" ekkorát kerestél. Erre írtam, hogy méretre tök ua, mint a régi Mini ami eddig is létezett. Ezek szerint a nagyobbra gondoltál...

Új hozzászólás Aktív témák