Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz #72042496 #6 üzenetére

    Biztos jobb de ez a kompromisszumról szól...
    Lehet, hogy desktopra elég 75 vagy 90Hz is és így tovább bírja az akksi. A cpu sincs fullra járatva ha nem kell, elvnek jobb ez, mint a brute force kimaxolás.

    Amúgy évek óta kedvencem az Intel IGP driverben Dell Latitude-on, hogy akksin és/vagy power saver módban 40Hz-re vált vissza a kijelző. Kerestem pár percig, hogy mégis mi történt az egérrel/USB frekivel. :D

    @LGG555
    Nyilván nem teljesen ugyanaz a vga van a notikban, de egyrészt felnőttek a feladathoz ugyanúgy, ahogy a cpu-k és a noti hűtések is mára. Ez 1-2 éve még nem így nézett ki, ma meg megkapod a desktop high end -10-20%-ot simán. Az 1-2 évvel ezelőtti desktopot meg kb. üti is akár.
    Emellé a mai vga árak mellett gyk. annak az áráért adnak a teljes gépet, a már említett erős desktop cpu-t kiváltó procival és mindennel együtt. Kijelzőkből meg tényleg sok a 120-144Hz-es már. Én nem játszom, sima notikat keresgéltem mostaniban, de szembe jöttek nem sokkal drágábban ilyenek is és elgondolkodtatott, hogy majdnem a közepes desktop árán kijön egy ilyesmi noti. Mondjuk 5600/3060/90-144Hz és akár FHD feletti felbontás.
    Szóval van realitása.

Új hozzászólás Aktív témák