Hirdetés

2019. június 20., csütörtök

(#1) jedis

jedis
(őstag)

Húúúú wazze ! Ekkor gyiccsparádét, mint ez a V8-as kuckó, nem b.szott még a világegyetem. :Y :D :D :D Mint azok a millió számban gyártott kicsi három kerekű műanyagmotorok, amiket 2 éves kisgyerekeknek vesznek. :C

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#2) L3zl13

L3zl13
(PH! félisten)

Lehet, hogy közelről igényes kidolgozású az első ház, de a képek alapján inkább a bazári és a gagyi jelzők jutnak eszembe.

Aki hülye, haljon meg!

(#3) geratn

geratn
(kvázi-tag)

Egy kis krómozással egész jól mutatna, de így :D

(#4) Karesz85

Karesz85
(tag)

Ez a v8 szerintem is gagyi, inkább 1970 Dodge Charger "ház" kellene.

A pokolba vezető út is jószándékkal van kikövezve.

(#5) koko52

koko52
(PH! addikt)

Anyám borogass, azt a V8-at egy putriban Rómeónak eltudom képzelni. Ez elég alja színvonal ettől a gyártótól.
Esetleg piaci rést keresnek? Jöhet akkor egy hamburger modell is.

[ Szerkesztve ]

Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Ezért van a fórum, hogy más is lássa!

(#6) XuChi

XuChi
(PH! addikt)

Az egész Antec cég egy bazári vacakká alakult. Hol vannak már a minőségi termékeik mint a P180/P180 mini, Skeleton, Nine Hundred stb. Kár értük, de ez van. Antec——> Kuka, haladjunk tovább....

[ Szerkesztve ]

(#7) GodGamer5

GodGamer5
(őstag)

A Cube Max valami embertelen jól néz ki. Kéne. :)

"Az emberek azt hiszik, hogy az optimalizacio egy olyan dolog, hogy a kocka felkel, haromszor raver a monitorra fallosszal, es bumm, egy mosogepen is 120fps-el fut realtime a reszecskeszimulacio szepen animalva, ezek a barmok meg inkabb szuperszámitogepekkel szopnak..."

(#8) Guresz válasza GodGamer5 (#7) üzenetére

Guresz
(kvázi-tag)

Megelőztél, ugyanezt akartam írni :DDD

(#9) Redneck

Redneck
(PH! kedvence)

Ez a V8 valami förtelem, de a többi sem különb. Az RGB mentes ház vállalható egyedül, de az meg tizenkettő egy tucat.

Play Hard GO pr0! - A bugfix a hiba véglegesítése a programban. http://steamcommunity.com/id/redneck026/

(#10) orion1025

orion1025
(őstag)

Nekem végig görgetve az oldalt, konkrétan kiégett a szemem ;]

"...300Ft-t adok érte és te állod a postát..."

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.