Hirdetés

2019. június 20., csütörtök

(#1) Toth.a2

Toth.a2
(tag)

Megkímélem jó néhány kolléga billentyűzetét és leírom helyettetek, hogy senki másnak ne kelljen:

"höböbö rgb, igazi gamer lol, kis iksz nagy dé, nem professzionális, nem lesz tőle nagyobb a pélója, aki megveszi" ;)

[ Szerkesztve ]

(#2) Bleccs válasza Toth.a2 (#1) üzenetére

Bleccs
(újonc)

De hát az ergébé meg ertéiksz, együtt +10 centit érnek nem? :DDD

(#3) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Az a billentyuzet, hahaha.

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!"☀️ Leica M10 📷 rcx.pw

(#4) garage112

garage112
(fanatikus tag)

Gyönyörű billentyűzet, igazi színáradat. :C :C Kíváncsi leszek, mennyit fog bírni az új technológiás hűtésük. :D

Iphone SE 64GB / / Xbox One - WildBlaze420 / / PS4 Slim - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 13" (2011 Late)

(#5) x_o_n válasza garage112 (#4) üzenetére

x_o_n
(PH! kedvence)

Az a billentyűzet igencsak jó, és a világítás minden egyes billentyűnel külön állítható vagy ki kapcsolható.... Profilozható stb, pld játékhoz mindet kikapcsolás csak egyénileg a w, a, s, d és amiket használsz... Oda kalibralsz olyan szint ami neked tetszik.. Úgyhogy ez igencsak király de ez már az előzőekben is volt. Ge szeria..
A hűtés már a ge sorozatban használt és igencsak jól bevalt nak a fejlesztése így azzal sem lesz gond....

[ Szerkesztve ]

(#6) Dr. X

Dr. X
(fanatikus tag)

Csak szerintem nevetséges a full hd kijelző egy i7 - rtx 2080 kombónak?

(#7) garage112 válasza x_o_n (#5) üzenetére

garage112
(fanatikus tag)

Képen akkor is ocsmány, oké, hogy ha használom nem így néz ki, de ezeken a képeken nekem egyáltalán nem jön be. :) A hűtés kérdés elválik majd, nem ismerem túlzottan az MSI hűtését, biztos nem rossz...

Iphone SE 64GB / / Xbox One - WildBlaze420 / / PS4 Slim - Mrtn112 / / Dell G5 15" - Macbook Pro 13" (2011 Late)

(#8) hajbel válasza x_o_n (#5) üzenetére

hajbel
(őstag)

Ez számomra új információ és igazán érdekes. Mármint az a része, hogy van még olyan ember, aki nézi a billentyűket játék közben.

The Verge professional PC building guide: "You'll need a Swiss Army knife that hopefully has a phillips head screwdriver."

(#9) Toth.a2 válasza x_o_n (#5) üzenetére

Toth.a2
(tag)

Hagyd csak, ők ezt nem tudják felfogni :D ha szivárványosan van kirakva a pultra, hogy minden lehetőséget bemutassanak rajta, az csak azt jelenti, hogy úgy lehet használni, ami neki nem kell ;]

(#8) hajbel

>sok játék igényel kommunikációt (sőt mindegyik, amiben többen vagytok, és van ahol csak chat van)
>játék közben is van, hogy egy-egy messzebbi gombot meg kell találni, nem csak a közeli 4 darabot. lepillantani könnyebb, mint kitapogatni, ha fontos a reakcióidő
>sőt ha csak azt az egy két távoli gombot fel tudom villantani, akkor periférikus látással könnyebben odatalálok
>streaming kellék / eyecandy

[ Szerkesztve ]

(#10) Medocsabi válasza Dr. X (#6) üzenetére

Medocsabi
(PH! addikt)

Hát ha neked elég a 4k 30-50 fps, akkor igen, nevetséges. Ellenben ha szereted a folyamatos játékmenetet ennél jobb képfrissítéssel akkor nem, nem nevetséges.

Ami nem öl meg az megerősít.Kivéve a Medve.... ...A Medve az megöl!

(#11) efi99

efi99
(senior tag)

Sosem értettem ezeket a milliméterezéseket. A felső gombsor vékonyabb, ugyanakkor a vak is látja, hogy akár még egy ugyanekkora sor elfért volna még felette is, meg a tapipad alatt is van puffer, meg ha minden kötél szakad nem lehet 3 mm-rel nagyobb házat tervezni hozzá ??

Annyit dolgozom, hogy lassan már az ivás rovására megy.

(#12) Toth.a2 válasza Dr. X (#6) üzenetére

Toth.a2
(tag)

144hz >>>>>> nagyobb felbontás

(#13) x_o_n válasza hajbel (#8) üzenetére

x_o_n
(PH! kedvence)

omg..nem csak fényárban szokott játszani az emmber,sem gépelni stb...bár nekem nem új információ az hogy van aki nem lát tovább.

(#14) x_o_n válasza garage112 (#7) üzenetére

x_o_n
(PH! kedvence)

Nos igen,mikor vettem a gépet én is innkább megnéztem milyen kikapcsolt álapotban...gondoltam max kikapcsolom,aztán mikor volt időm belevetetem magham,pont szürkület volt,lámpát nem akartam kapcsolni még de nem láttam mit gépelek,akkor csináltam egy halvány fehér profilt a betüknek, nyilak kaptak arany szint meg a számok,és pár fukciógomb pirosatma többi minek jelszóval kikapcsolva,ez meg is maradt...este játék hoz is van pár profil,igy sötétben diszkivilágitás nélkül lehet nyomulni.
Hűtés,agyon terhelve 60/65 cpu/gpu ugyhogy elég jól nyomja,na ezt fejlesztették tovább+ventivel,hőcsövek elrendezése,lapátméret növelés,hiszen ez vastagabb ház,ugyhogy szerintem garantált a siker.

Azt nem néztem de gondolom ennek is világitanak az usb csatlakozásai,az is egy szuper dolog szürkületkor vagy este is

(#15) garage112

garage112
(fanatikus tag)

Igazából ez a teljes testreszabhatóság egy jó funkció, annak aki szereti ezeket variálni.
Én imádkoztam a G5-nél, hogy ne az undorító piros billel érkezzen, szerencsére fehér, nekem annyira kellett csak, hogy éjszaka lássak mikor dolgozom. :D

[ Szerkesztve ]

(#16) garage112 válasza x_o_n (#14) üzenetére

garage112
(fanatikus tag)

a világító portokért hatalmas + pont...főleg, ha azokat is lehet kapcsolgatni.

(#17) Baryka007

Baryka007
(senior tag)

Régebben a kocsmákban a csocsó asztal sem világított úgy mint ez... No meg az legalább jól is nézett ki :'D

Üdv, Baryka :)

(#18) DonToni válasza Baryka007 (#17) üzenetére

DonToni
(fanatikus tag)

+1 :C
Mondjuk nekem erről a képről a Prájd ugrott be... :D

-Anti-

(#19) scdlsc válasza DonToni (#18) üzenetére

scdlsc
(tag)

Nekem meg a p.na. Kinek mi, ugye?
;]

(#20) x_o_n válasza garage112 (#16) üzenetére

x_o_n
(PH! kedvence)

Igen ki lehet kapcsolni

(#21) DonToni válasza scdlsc (#19) üzenetére

DonToni
(fanatikus tag)

Erről a sok színes gombról...?! :D Hát... oké... oké... :DDD

-Anti-

(#22) garage112 válasza x_o_n (#20) üzenetére

garage112
(fanatikus tag)

Akkor az úgy rendben van nagyon. :)

(#23) scdlsc válasza DonToni (#21) üzenetére

scdlsc
(tag)

Nekem mindenről az jut eszembe! :DDD

Terápián képeket mutogat a pszichológus a betegnek. Először egy kört ábrázoló képet mutat.
- Erről mi jut eszébe?
- P*na.
A pszichológus rajzol egy négyzetet.
- Erről mi jut eszébe?
- P*na.
A pszichológus rajzol egy háromszöget.
- Na és erről mi jut eszébe?
- P*na.
- Hát azt hiszem a probléma egyértelmű. Maga túlságosan sokat gondol a nemi életre.
- Én? Hiszen maga rajzol folyton p*nát.

(#24) Tidus

Tidus
(PH! addikt)

"Gyerekek", az az RGB a legnagyobb problémája mindenkinek, hát kapcsoljátok ki.
Amúgy MSI notesz lenne a legutolsó gondolatom vételkor.

(#25) x_o_n válasza Tidus (#24) üzenetére

x_o_n
(PH! kedvence)

minden gyártonak van rossz ,nem ajánlott gépe ,de még mindig az MSI-nek van a legtöbb ami ajánlott,vagy nagyon jó...Szemben az Asus,Lenovo,Acer termékeivel...szerintem a legtöbb embernek az ár a gond nem a márka....

(#26) garage112

garage112
(fanatikus tag)

Egyáltalán nem gamer, sőt..egy nagyon gyenge MSI gépről van szó, de egyik barátomnak már 10 éves az a noti, de eddig azon kívül, hogy HDD-t kellett egyszer cseréljen még semmi baja nem volt, ugyanúgy külsőleg is tip-top, pedig műanyag házas. :D most tervez újat venni, de az igényeinek megfelelően nincs MSI gép, pedig azt szeretne, csak, hát az a fránya pénz...17" ból nem túl olcsóak amik jók is..

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.