Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz b. #533 üzenetére

    kicsit el vagy tájolva:) mai klímák már nagyon hatékonyak, ha egyetlen közepes/kis helyiséget kell hűteni/fűteni, villanyszámlán kb észre se veszed, 100 légm3-t hűtöttem nyáron próbára a kánikulában 18 fokra, 2-3e ft-ba került, alsó középkategóriás klíma
    teljesen mindegy h arra gondolt, h a levegőt melegíti fel nyáron sokat fogyasztó kártya, vagy nehezebb hűteni, mert mindkettő igaz...( : viszont mivel játék nélkül is sokszor elviselhetetlen melegek vannak, ezért mondtam a klímát, amire mindenre megoldást nyújt, és nekem érthetetlen nyári kockulás pc előtt klíma nélkül - tudom, nincs felmelegedés, a golyóim csak azért szoktak bentmaradásost játszani nyáron, mert nincs jobb dolguk ((( : -

    Fitzgerald
    úgy van
    a beltéri beszívja felül a levegőt, ami átmegy a hőcserélőn és távozik az alsó nyíláson, a kültéri a közhiedelemmel elentében nem szív be semmit
    ha túl gyorsra van állítva a beltéri ventije - igen, abban is az van:) -, akkor lehet kellemetlen, ha valaki közvetlen alatta ül szintén, ha tele van baktériummal, vagy ha nincs takarítva a szűrője - ami kb pár perc -
    nekem is voltak gondjaim klímákkal, főleg tömegközlekedésben, de az előbbi említett okok miatt
    ha pedig 37 fok van kinn, belülre nem 20 fokot kell belőni, hanem 24-5-6-ot, mert 20 foknál ha utána kimégy az szintén kellemetlen tud lenni

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák