Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Abu85

    HÁZIGAZDA

    válasz lenox #26 üzenetére

    Ha Ivy-s IGP-t mondtál, akkor nem vagy tisztában a kategóriákkal.

    Ez a tablet a Hondo tabletplatformot használja. annak a konkurens plaformjai a Clover Trail, a Tegra 3 és a Qualcomm S4, ha a Win RT-t is idevesszük.
    A mainstream dizájnra épülő tabletek nem konkurensek, mert eleve nem tabletplatformra épülnek, de ezen a szinten az Ivy és a Trintiy versenyez. A köztes részen a Cedar Trail és a C szériás Brazos egy külön liga. Ezek netbookplatformok, amiket tabletbe raktak. Szintén nem konkurensek.
    A kategóriákat érdemes tényleg értelmezni, mert ezen van a kulcs. Minden piaci szegmensben vannak kategóriák. Ezeken belül van értelme az összevetésnek.

    Nem értékelem alul az Ivy-t, csak nem hasonlítom egy tabletplatformhoz. Nem értékelem túl a Brazost, csak nem hasonlítom egy mainstream platformhoz. Össze lehet mérni a legolcsóbb és a legdrágább VGA-t a piacon, de mi is az értelme?

    Brazos van. Ivy-ből noti volt. Olcsón sikerült venni, de eladtam, mert le volt zárva, és nem volt rá telepíthető egyetlen gyári driver sem. Így lényegében az első kiadott driverrel ment, ami tele van buggal. Nincs baj az Intel IGP-vel, de ha nem számíthatók javításra, akkor inkább hagyjuk. Így legalább kerestem rajta, bár nem sokat.

    Ha nincs semmi baj az állítással, akkor tényleg nem értem a problémát.

    [ Szerkesztve ]

    Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

Új hozzászólás Aktív témák