Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • antikomcsi

    veterán

    LOGOUT blog (1)

    Csupa szubjektív ok, ami eltántorít az ilyen termékektől, még ha amúgy korrekt is lenne az összeállítás.
    Ez a kijelző méret és felbontás párosítás nálam már azt eredményezi, hogy úgy bele kell nagyítsak, hogy pl. ezt a fórumot élvezhetően tudjam olvasni, használni, hogy pont elvész a részletesebb megjelenítés előnye, nekem a kevesebb több lenne, pl. FHD.

    Aztán a külcsín, ami mindenkinél más ingert vált ki. Nekem úgy tűnik, mint valami 2 pálcás céllövöldés bóvli, mint a lidl-s műanyag játékszerszámok.

    Biztos sokaknak van annyi pénze, hogy kiperkálja az árcédulán szereplő összeget, tulajdonképpen nekem is lenne, de én azok közé tartozom, akiknek esze ágában sincs ennyit kiadni ezért a termékért. De még ha sokkal olcsóbb is lenne, akkor is meggondolnám, mert nem akarnék egy olyan kütyüt használni nap, mint nap, aminek a megjelenése ennyire nem tetszik.

    Amúgy sok sikert a piacon, akkor már legalább ilyenek legyenek, ha már asztali fronton 40 ezerért csak "szemetet" lehet kapni igpu-s téren. 3000-s szériának csúfolt, sima zen alapú 14nanos 2 magos athlont.

Új hozzászólás Aktív témák