Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zoo123

    senior tag

    válasz dartmol2 #503 üzenetére

    "Az első kérdésem az lenne, hogy Banggood-ról rendelt e már valaki M365-öst?"
    Én Gearbestről rendeltem, rögtön kettőt is, mindkettő rendben megérkezett 40 munkanap volt a szállítás, az kb két hónap.
    Vámot, ÁFÁ-t semmilyen plusz költséget nem kellett fizetni, DPD hozta házhoz.

    "Jelenleg 3 verzió is elérhető a honlapjukon különböző áron."
    A leírásból nem derül ki egyértelműen, de te a 280Wh akkumulátoros (7,8 Ah) verziót szeretnéd, van belőle Youth verzió kisebb akkumulátorral (gyengébb, kisebb hatótáv) az 5,2 Ah-s.

    "További kérdésem, hogy Pesti használatra mennyire ajánljátok? Ilyen szemmel még nem néztem a pesti utakat... Menyire ráz?"
    A sima útfelületeket szereti igazán, kisebb úthibákat még elviseli, nagyobb úthibákon réseken előbb-utóbb defekted lesz. A viakolor díszburkolat a maximum ami még hosszabb távon elviselhető vele!
    Az Árpád híd bicikliúton lévő illesztési hézagokon lépésben érdemes áthaladni mert szétveri a rollert!

    "Mennyire nyeklik ?"
    Nem nyeklik, de a kormány lötyögését egy műanyag utángyártott közdarabbal /ragasztócsíkkal meg kell szüntetni.

    "'Macskaköves úton még valamennyire vállalható?"
    Sajnos nem, macskaköves út istentelenül ráz, nem szeretnéd te azt higgy nekem!

    "Ami nem derült ki nagyon számomra a leírásokból, hogy amennyiben lemerül az akksi vagy esetleg egy kis sportolásra adnám a fejem mennyire lehet hagyományos lábbal hajtós módban használni?"
    Simán lehet lábbal hajtani, nem lesz baja, de a trepni egy hagyományos rollerhez képest nagyon magasan van, ezért minden lökésnél behajlítod a lábadat majd kiegyenesíted, ez eléggé megterhelő és a tartó lábad hamar bedurran, hosszabb távon eléggé kényelmetlen.

    "A visszatöltés/motorfék ekkor is működik vagy áthidalható, kikapcsolható valahogy?"
    Ha kikapcsolod a rollert értelemszerűen nincs motorfék. A visszatöltés/motorfék ereje 3 lépcsőben állítható a telefonos alkalmazás segítségével.

    Ugyan nem kérdezted de elmondom hogy tömegközlekedési járművekre való felszállásnál vedd figyelembe hogy ez egy relatív hosszú roller (távolsági busz/vonat ülések alá nem fér be, kilóg), a kormány pedig relatítve széles és nem összecsukható! Metró/HÉV/vonat/Villamos a peronon utazva nem probléma, de buszokra csak az ajtó előtti téren/rokkantkocsi helyén fogsz kényelmesen elférni.

    Ezen a rolleren nincsen lengéscsillapítás, semmi, csak a ballonos(levegővel töltött) gumi csillapítja az úthibákat, de a külső gumi vékony és puha anyagból van, defektre hajlamos, ezért melegen ajánlott a megfelelő defektvédelemről (defektvédő szalag, slyme) gondoskodni!
    Ha ezt nem teszed meg sajnos borítékolható a rendszeres deffekt.
    Létezik hozzá tömörgumi, de az betonkemény anyagból van, az csak tükörsíma, a legkisebb úthibától is mentes felületre ajánlott különben szétrázza az akumulátor forrasztásokat meg téged is.

    [ Szerkesztve ]

    ''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

Új hozzászólás Aktív témák