Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • madgie

    titán

    válasz Z0mbi #39 üzenetére

    A három éves Popcorn Hour-okra idén is jött frissítés...

    Bird: ja, ha kellően kocka az ember, hogy nagyjából be tudja úgy konfigolni, hogy majdnem feleannyira kényelmes legyen a család 1.0 júzereinek, mint egy médialejátszó.

    [ Szerkesztve ]

  • erdoke

    titán

    válasz Z0mbi #39 üzenetére

    Szerintem nem ugyanarról beszélünk, de legalábbis nem ugyanazok az elvárásaink ezekkel a termékekkel kapcsolatban. Engem az érdekel, hogy
    1. Vigye azokat a videó/hang/kép formátumokat, amiket rádobok/streamelek.
    2. Ne legyen idegesítően lassú a használata.
    3. Ne legyen bűn ronda a felülete, bár értelemszerűen nem sokat nézegetem a menüjét, csak a film elindításához kell.
    Amíg ezt megkapom a készüléktől, különösebben nem érdekel, mások mit nem tudnak vele lejátszani, sírnak-e csicsásabb kezelőfelület miatt, stb. Jelen pillanatban az a helyzet, hogy két olyan apró buggal találkoztam az enyémen, ami zavar, ebből az egyiket baromi egyszerűen meg tudtam kerülni (hála egy fórumtárs tippjének), a másik funkció működtetéséhez angolra kell váltanom a UI nyelvét. Egyébként mindkettő a legutolsó, augusztusi firmware hozománya, pl. a magyar nyelvi támogatás is akkor került be, és a jelek szerint nem tesztelték teljes alapossággal (a film info netes lekérésekor újraindul a kütyü, ha magyarul próbálom, angolul tökéletesen működik). Olyan szintű prioblémákkal, amiket te írtál, nem találkoztam. Egyszer összedugtam a HM rendszerrel, ill. az otthoni hálózattal, és azóta használom arra, amire vettem. Mind a belső, mind külső HDD-ről, de hálózaton keresztül PC-ről és iPad-ről is mindent szépen vitt eddig. A következő lépés egy WD MyBook Live bővítés lesz a gigabites routeren, így a PC majdnem teljesen kikerülhető még letöltéshez is (bár egy BD25 ISO 25-30 perc alatt lecsúszik, úgyhogy nem sokat kell emiatt járatni a gépet, max. az esetleges visszatöltés miatt).

    A legjobb aláírás a héten

Új hozzászólás Aktív témák