Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Etzel

    aktív tag

    válasz CooLM@$TeR #472 üzenetére

    Bükk bútorlapból csináltattam, ez tűnt a legjobb, legsimább felületnek :)
    Tehát a 2 garnitúra, napi 4 óra gameléssel kibír legalább fél évet ezen az asztalfelületen remélem :DDD , 2500 pénz meg nem sok érte.
    Az 1.07es drivert, és 1.21es firmware-t is csak Windows 2000/XP-re találltam, nekem meg ugyebár Vista van fent... :( , meg azért sem tenném fel, mert állítólag a 2. generációs DA-hez tökéletes, de mivan akkor ha én pont első generációsat fogok ki, és behal :Y , na mind1.
    Elvileg azt olvastam, mert letöltöttem az 1./05/0.6/0.7-es drivert, és az volt javításnak beleírva, hogy belerakták az 1.05 höz képest, az 1.06 ba még pluszba a Kóreai drivert, az 1.07 hez képest pedig még a Francia, és Canadai drivert, de az 1.05ben van a tapasz!
    Ami gáz, hogy az 1.21es firmware-en kívül nem találtam mást ami Vistás lenne, sajna az 1.10es is XP-s :O Szval nem tudom mi tévő legyek, megvárom az egeret, elméletileg már a hülye postásnak hoznia kellett volna, és megnézem milyen driver, ill firmware van a gyári cd-n.

    A teljes pucolást hallottam, registriben is kitörölni mindent, gépet is restartolni előtte, utána.. szval macerás, azért sem szertném váltogatni össze-vissza.
    Sajna a linkekre már nem emlészem, mert barangoltam mindenfelé, de ha beírod a google-be hogy Razer DeathAdder firmware for Windows XP/Vista, attól függ mind van, találni fog, onnantól meg sodródsz a linkek között :DD

    Köszi a segítséget :R


    Tibiajax

    Sztem akkor tedd fel a gyári drivert, ha valami nem úgy működik ahogyan kellene.

    [Szerkesztve]

Új hozzászólás Aktív témák