Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • harry

    veterán

    válasz azbest #5472 üzenetére

    Tuningot egyelőre nem terveztem, hűtést majd lehet nézek rá azért, de köszi a tippeket.
    Kártyából végül a Transcendet rendeltem, remélem nem lesz vele gond (bár nem teljesen értem, iPonnál abban a boltban miért csak előreutalásos számlával tudok fizetni, és miért nincs kp... szerintem elírás, majd hétfőn rákérdezek. BestByte-nál meg, bár van raktáron, de neten nem tudok rá leadni rendelést...).
    Rendelnék ebayről is, de most a hét elején szeretnék már nekilátni az alapoknak, így arra nem várnék.

    Proci85: köszi a tippet, de úgy általában véve, szeretném a legtöbb dolgot magam elkészíteni hozzá, és minimális költségű cuccokból építkezni. Nekem a barkácsolás az egyik ok, ami miatt tetszik a rendszer. Tehát pl. szívesen készítek tetszőleges passzív usb hubból tápot rpi-re, meg vga-hdmi átalakítóhoz, stb., nem kell mindenből a kész gyári megoldás. Házból is szeretnék majd csinálni valamit, legrosszabb esetben berakom valami műanyag műszerdobozba. Első körben lehet mindenből csinálok egy ilyen 'mindegy csak menjen' verziót némi megengedett gányolással, aztán ha látom, mi-hogyan működik, készítek egy igényesebb megoldást is.
    De ez majd úgyis alakul, annak függvényében, mihez is akarom használni.

    Theoretically, this damn thing oughta work now.

Új hozzászólás Aktív témák