Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Carlos Padre

    veterán

    válasz l.skywalker #204433 üzenetére

    Nem erted, szar film = art movie = egyedi es ertekes :D

    [ Szerkesztve ]

    Genyó vagyok, ha hülye vagy megmondom.

  • .LnB

    titán

    válasz l.skywalker #204433 üzenetére

    Ha személyeskedsz, az sem zavar engem. A véleményem kiindulópont, számomra. És ki is fogom írni magamból, eddig is megtettem, ezután is megfogom. Sőt sokakkal ellentétben én meg is tudom fogalmazni az én saját gondolataimat. És együtt tudok élni azzal, ha ez nem a többség véleménye, és nem értenek velem egyet.

    És valamennyire csak van értelme annak amit itt-ott írkálok. Mert még én is meglepődök ugyan rajta, de megkeresnek ajánlatokkal, hogy írjak ide meg oda. De nem. És jól esik az is mikor a forumtárs rám ír, hogy miért nem írok már a filmvilág topikba, felüdüléssel olvasta a mantra kommentek között az enyémeket. De ez nem jelent sokat, nem én szartam a spanyol viaszt. Viszont megerősít abban, hogy igen is van értelme véleményt nyilvánítani, és nem mindig csak menni a tömeggel, vagy szó nélkül hagyni a dolgokat.

    A Marvel filmel, a 12 év alatt semmi pozitívat nem tettek hozzá a világhoz filmművészetileg. Semmit. Pop kulturálisan igen, de ahhoz a Gangman Style is hozzátett. Ámbár rengeteg negatív hozadéka van. Amit itt nem részleteznék most. Ellenpéldának felhoznám mondjuk a Green Book-kot. Abban van színjátszás, forgatókönyv, mondanivaló, eszmei érték, stbstb. A Marvel film univerzum egyetlen értékelhető pozitívuma, hogy Kevin Feige borzasztó ügyesen mozgat ennyi karaktert, sok filmen keresztül.

    [ Szerkesztve ]

    „A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

Új hozzászólás Aktív témák