Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bexinho23

    őstag

    válasz #42308056 #265726 üzenetére

    Leárazásban vettem meg store-ból, de már az első pár órában nagyot csalódtam benne. Tulajdonképpen amit kaptam tőle, arra számítottam, szóval csalódni nem csalódtam benne. Viszont igazolás volt számomra, hogy miért húztam-halasztottam a vásárlást... Gondoltam majd beszerzem, amikor már nincs mivel játszani, és leesik az ára is. Annyira azért rossz nem lehet. Sony, Metacriticen nagyon jól áll, átlagban a játékosok is szerették. OW-ket pedig amúgy is szeretem.

    Gondom:
    -Ló irányítása idegesítő (W3-ban van kb 200 órám, ott elvoltam vele)
    -A fő szál nem volt annyira rossz, de felétől ellaposodott
    -Harcrendszer számomra nagyon fapados volt
    -Önismétlő, dögunalmas, érdektelen quest-ek
    -A párbeszédek kínszenvedés volt számomra. Teljesen fapados arccal, mindvégig azonos hangsúllyal kommunikáltak egymással. Semmi kamera mozgás, ami kicsit izgalmassá tette volna. Csak odaálltak a kamera elé, mint a szomszédok sorozatban.
    -A grafika mai szemmel is itt-ott gyönyörű volt, de sok helyen nagyon sivár, üres, élettelen.
    -AI említést sem érdemel

    Összegezve:
    Végigvittem, ezt azt össze is gyűjtöttem trófea miatt. Viszonylag egyszerűnek tűnt platinázni, de több órát már nem akartam beleölni. 4ezer forintot sajnáltam rá. Annak idején a 2ezer Ft-os Tomb Radier (amikor a szigeten ragadt, talán az első rész) elé nagyobb élménnyel ültem le.

    40/100 számomra

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák