Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • biker

    nagyúr

    eszem megáll hibába futottam.

    Van egy server, ezen több rendszer, azonos domain, alkonyvtárban, pl domain.hu/teszt/index.php
    domain.hu/teszt2/index.php

    mindkettőnél van beléptetés, és sessionben tárolja a neveket.

    a teszt oldal jól meg van írva (én írtam :) )
    a teszt2 szarul, ezt kell kijavítsam. Ennél volt úgy megírva, amit korábban írtam, hogy register_globals_on, és hasonlók.
    Namost ebbe a teszt2-be neletettem a hack-et register globals-ra, de sajnos van egy hiba, ez a teszt2 rendszer hozzáfér a teszt mappa sessionben tárolt adataihz is, és mivel mindkét rendszeren a kereses az kereses, és a sessionben usernev a változó, ezért összeakad, ha mindkét lapon egy böngésző két tabjában vagy bejelentkezve.

    ez normális dolog? mert így a rendszerben mindenhol $nev van, nem $_POST['nev'], és így a másik oldal sessionben tárolt nev változója felülírja a post-al elküldött nevet. brrrr, nem is nagyon tudom lekövetni.

    A legjobb lenne hackelés helyett átírni mindent $_POST, $_GET és $_SESSION verzióra, igaz?

    Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

Új hozzászólás Aktív témák